De 25-jarige Qjell Krolis, woonachtig in Barendrecht, verdedigt komend seizoen de rood-witte kleuren van Hellevoetsluis en komt over van Nieuwenhoorn.
Qjell Krolis heeft tot de JO17 met veel plezier in de jeugd van Barendrecht gespeeld. Daarna maakte hij de overstap naar Excelsior Rotterdam. Na 3 jaar in de jeugd van Excelsior te hebben gespeeld, keerde Qjell terug naar Barendrecht, om zich aan te sluiten bij de selectie. Omdat na twee seizoenen de doorbraak uitbleef verhuisde hij naar Poortugaal en vervolgens naar Nieuwenhoorn om meer aan spelen toe te komen.
Na een periode waarin Qjell Krolis het plezier in voetbal verloor en stopte, sloot hij zich dit afgelopen seizoen weer aan bij de selectie van Nieuwenhoorn om wedstrijdritme op te doen. Dit deed hij voornamelijk in het tweede elftal.
De keuze voor Hellevoetsluis maakte Qjell Krolis om een mooie nieuwe uitdaging aan te gaan. ‘Ik weet dat Hellevoetsluis een club is waar gezelligheid een grote rol speelt, maar die de afgelopen jaren ook vaak bovenin de 2de klasse meedraaide. Helaas is het dit seizoen niet gelukt om via de nacompetitie te promoveren, dus ik zie het als een mooie ambitie voor volgend seizoen om nu wel de 1ste klasse te bereiken.’
Nadat eerder al Dean Bos, Jordy Braber, Lex van Dommelen en Deshney Hoornweg Brielle verruilden voor Hellevoetsluis, heeft ook Garrick Naarden zich bij dat rijtje gevoegd. Vorig jaar mislukten de onderhandelingen tussen Naarden en Hellevoetsluis nog, en stapte hij van Nieuwenhoorn over naar Brielle. Na één seizoen Brielle heeft Garrick nu toch besloten zijn geluk bij Hellevoetsluis te gaan beproeven.
De 25-jarige geboren Rotterdammer, die nog bij zijn ouders in Barendrecht woont, begon in de mini’s van Smitshoek met voetballen. Na t/m de toenmalige B1 de selectieteams te hebben doorlopen maakte hij de overstap naar grote broer Barendrecht. Vanuit de A1 maakte Garrick de overstap naar Heinenoord, waar hij, na één seizoen in het tweede elftal, drie seizoenen in het eerste elftal speelde. Na vervolgens één seizoen Nieuwenhoorn en dus één seizoen Brielle sluit de jeugdtrainer van Barendrecht (assistent bij de JO13-1) komend seizoen aan bij de selectie van Mark van Os.
Naarden, wiens vader wekelijks langs de lijn te vinden is, werkt als recruiter in Rotterdam en gaat vanaf komend seizoen ook een studie Toegepaste Psychologie oppakken. Dit brengt wel met zich mee dat Garrick een groot gedeelte van het seizoen niet op dinsdag kan trainen, omdat hij dan naar school moet. Hij realiseert zich dat dat verre van ideaal is en dat dat zijn kansen op een basisplaats beïnvloedt.
Naarden zegt zelf over zijn overstap naar Hellevoetsluis ‘Ik weet dat Hellevoetsluis al jaren in de top van de 2e klasse meedraait en tegen promotie aanhikt en kijk ernaar uit om te helpen deze ambitie waar te maken met een kampioenschap!’