Zaterdag speelde CKC de uitwedstrijd tegen cvv Berkel, maar voordat deze wedstrijd plaats vond, moest er afgelopen dinsdag eerst afgerekend worden, in de tussenronde, met Excelsior’20. CKC begon de uitwedstrijd erg zwak, en de eerste 10 minuten waren voor de thuisploeg, zonder echte kansen te krijgen.
Halverwege de eerste helft draaide de wedstrijd en werd CKC wat sterker, wat resulteerde in de 0-1 van Joey van Oosten. Lang kon CKC niet genieten van de voorsprong, want een schot van 30 meter was te machtig voor keeper Perry Heijser. Toch was dit niet de ruststand want vlak voor rust, volleerde Mike van der Spoel, de bal achter de keeper 1-2. Na het bakje thee kwam CKC niet meer in de problemen en liep het uit naar een 1-5 overwinning, door doelpunten van Alain Obert 2 keer en Jesse Loozen.
Voor vandaag stond de nr 9 van de 2e klasse tegen over CKC , in weer een uitwedstrijd. Na 90 minuten stond er de brilstand op het bord, maar was het allerminst een saaie wedstrijd. Al na 2 minuten had Alain Obert de score kunnen openen, na een diepe bal omspeelde hij de keeper, maar deze kon nog net het schot blokken en tot corner verwerken. Even later was ook Berkel voor het eerst gevaarlijk, maar het schot ging ruim naast. In de 20e minuut een grote kans voor de thuisploeg, maar Perry Heijser verkleinde zijn doel goed, waardoor de spits naast schoot.
Vlak voor de rust dacht CKC op voorsprong te komen, een vrijetrap van Mark de Borst ging richting de bovenhoek, maar de keeper had geweldige redding in huis.
Na de rust werd CKC wat sterker met de wind in de rug, en was er weer een vrije trap van Mark de Borst, en weer was het de keeper van Berkel die zijn ploeg in de wedstrijd hield. In de 64e minuut een hachelijk moment voor de goal van CKC, een gekraakt schot belande in de voeten van een speler van Berkel, maar zijn schot was te zacht om Perry Heijser te verrassen. Een minuut later een schot kans voor Ruben Schippers maar dat zeilde net over. Er was strijd over en weer zonder echt goed voetbal, maar de spanning maakte een hoop goed. 10 minuten voor tijd weer 2 goede mogelijkheden voor CKC, maar eerst was het Jesse Loozen die de bal niet goed raakte, en Alain met een schot dat nog net werd gepakt door de keeper. In de allerlaatste minuut van de reguliere speeltijd dacht heel Berkel de winnende te maken, maar de spits tikte de bal in buitenspel positie binnen.
In de verlenging was het CKC met de eerste grote kans, na een mooie aanval over de linkerkant was Alain Obert het eindstation alleen schoot hij wat wild over. Na 10 minuten was er weer een grote kans voor Berkel, na een te korte terugspeelbal, maar Perry Heijser had een uitstekende redding in huis en hield zijn ploeg op de been. In de 2e helft van de verlening was het weer Alain Obert die de keeper omspeelde, maar zijn schot werd nog net van de lijn gehaald.
Vijf minuten voor tijd was het toch nog de 0-1, Mike van der Spoel met een diepe bal, op wie anders dan Alain Obert, die weer de keeper omspeelde en nu wel raak schoot. In de vijf zenuwslopende minuten probeerde Berkel nog de gelijkmaker te maken, maar verder dan een paar schoten van afstand kwamen ze niet. Na 120 minuten floot de scheidsrechter af en was de vreugde groot bij CKC.
In de halve finale moet CKC aantreden tegen Rhoon dat met 2-1 won van Neptunus-Schiebroek.
OVERZICHT NACOMPETITIES








