CKC heeft de finale van de nacompetitie niet kunnen bereiken. De ploeg van coach Mario Meijer was er heel dichtbij, maar ging in de verlenging met 3-1 onderuit in en tegen Rhoon.
De eerste 88 minuten van de wedstrijd in Rhoon kan kort worden omschreven. Door spanning en vooral niet voluit durven voetballen gebeurde er Sportpark de Omloop niet heel veel. De hoogtepunten kwamen vooral van de supporters die een mooi pak vuurwerk in petto hadden voor spelers en publiek.
In de 88e minuut was het Alain Obert die de score en direct de wedstrijd opengooide. De vreugde in het CKC-kamp was van korte duur, want nog voor de scheidsrechter kon affluiten was het Steven Schreuder die geweldig uithaalde en doelman Perry Heijser versloeg. Daarmee pakte Rhoon de laatste strohalm en kon nog de verlenging gaan spelen.
In de zesde minuut van de verlenging legde scheidsrechter Olav van Hees uit Berkel en Rodenrijs de bal op de stip. Ondanks hevige protesten van de mannen uit Kralingse Veer, die van mening waren dat als het al een overtreding was, deze zeker buiten het zestienmetergebied was. Toch bleef de arbiter bij zijn beslissing. Aanvoerder Stanley Husen maakte vanaf 11 meter geen fout en zette de thuisclub op een 2-1 voorsprong.
De krachten bij beide teams waren langzaam weggestroomd en de bezoekers konden niet veel meer creëren. In de tweede verlenging werd de wedstrijd definitief beslist door Ricardo Merrelaar. Hij speelde een 3 tegen 1 uitstekend uit en bepaalde zo ook de eindstand op 3-1.
Volgende week zaterdag speelt VV Rhoon de finale tegen het Delftse DHC. De wedstrijd zal op neutraal terrein worden gespeeld en in de loop van de week zal duidelijk worden waar de wedstrijd zal worden gespeeld.
Foto’s/verslag: Johan Sepers
Voor meer foto’s: www.johansepers.nl