Roald Heerkens komt natuurlijk nog lang niet in de buurt van negentig jaar Jodan Boys, maar Roald Heerkens schaart zich voor komend seizoen wel in een select clubje spelers bij de Goudse eersteklaaser.
Roald Heerkens gaat zich scharen in een gezelschap van spelers die maar liefst dertien seizoenen in Jodan Boys 1 zijn uitgekomen. Heerkens speelt als sinds 2012/2013 in het eerste elftal van CVV De Jodan Boys.
Lang zag het ernaar uit dat dit seizoen het laatste van Roald Heerkens zou worden. De aanvoerder kwam terug op dit besluit. ‘Afgelopen jaar heb ik een hoop gekwakkeld met mijn fitheid en blessures, zo wil ik niet dat mijn laatste jaar eruit ziet. Ik wil nog één jaar laten zien dat zowel Jodan Boys als ik niet in de eerste klasse thuishoren en ik wil het komende seizoen graag afsluiten met een kampioenschap,’ aldus Roald Heerkens op de site van Jodan Boys.