De goede vorm waarin Spartaan’20 in de competitie verkeert, werd ook getoond in de ontmoeting met het een klasse hoger spelende Brielle. In een wedstrijd met een amusementswaarde 7,5 trokken de Oldegaarde-bewoners verdiend aan het langste eind. In de 26e minuut was het Jazz van Heyningen die voor de 1-0 zorgde uit een prachtig genomen vrije trap, die de Brielle-doelman slechts kon nakijken. Op slag van rust zorgde Nathan Bernadina voor de 2-0.
Net na de pauze viel bijna de derde Spartaanse treffer, maar de inzet van Nelson Bashir belandde op de paal. En halverwege de tweede helft zat opnieuw het aluminium in de weg, het schot van Aroen Orie van net buiten ‘de zestien’ spatte uiteen op de Brielse lat.
Een mooie zege voor Spartaan’20, dat komende zaterdag thuis tegen Spirit uiteraard de goede lijn in de competitie hoopt voort te zetten.
UITSLAGEN








