dinsdag, september 8, 2026
  • Inloggen
  • Registratie
  • Mijn profiel
  • Mijn VR+
  • VR+ Poule
    • VR+ Poule (Stand)
    • VR+ Poule (Voorspellen)
  • Kortingsacties
  • Uitloggen
No Result
View All Result
VoetbalRotterdam
  • Home
  • Nieuws
    • Adverteren
    • Contact
    • Clubservice
      • Vacature aanmelden
      • Vacatures (Voetbal)
      • Oefenwedstrijden (jeugd)
    • Columns
    • Interviews
    • Laatste Nieuws
    • Leen’s weersverwachting
    • Overig
      • Oefenwedstrijd gezocht
      • Verslagen
    • Scheidsrechter op Maat
    • Vacature aanmelden
    • Vacatures (Voetbal)
    • Disclaimer
  • Standen
    • Mannen
    • Jeugdvoetbal
  • Betaald Voetbal
    • Betaald Voetbal Nieuws
    • Stand Eredivisie
    • Stand Eerste Divisie
  • Livescore
  • VR +
    • VR+ Inloggen
    • VR+ Registratie
    • VR+ Profiel
    • VR+ Kortingsacties
    • VR+ Poule (Voorspellen)
    • VR+ Poule (Stand)
    • VR + Overzicht
  • Sponsoravond
STANDEN
LIVESCORE
  • Home
  • Nieuws
    • Adverteren
    • Contact
    • Clubservice
      • Vacature aanmelden
      • Vacatures (Voetbal)
      • Oefenwedstrijden (jeugd)
    • Columns
    • Interviews
    • Laatste Nieuws
    • Leen’s weersverwachting
    • Overig
      • Oefenwedstrijd gezocht
      • Verslagen
    • Scheidsrechter op Maat
    • Vacature aanmelden
    • Vacatures (Voetbal)
    • Disclaimer
  • Standen
    • Mannen
    • Jeugdvoetbal
  • Betaald Voetbal
    • Betaald Voetbal Nieuws
    • Stand Eredivisie
    • Stand Eerste Divisie
  • Livescore
  • VR +
    • VR+ Inloggen
    • VR+ Registratie
    • VR+ Profiel
    • VR+ Kortingsacties
    • VR+ Poule (Voorspellen)
    • VR+ Poule (Stand)
    • VR + Overzicht
  • Sponsoravond
No Result
View All Result
VoetbalRotterdam
No Result
View All Result
Home Laatste Nieuws

Feyenoord gaat door met waar het gebleven was tijdens wisselvallig seizoen

Richard Feenstra Richard Feenstra
21 januari 2025
in Laatste Nieuws
0
Foto: Mischa Keemink

Foto: Mischa Keemink

1
Deelacties
Deel op FacebookDeel op Twitter
G Maak ons je Google-favoriet en volg ons ook op Google!

Voor de gemiddelde Feyenoord fan is het nog geen seizoen om over naar huis te schrijven. De meeste supporters hadden er ongetwijfeld rekening mee gehouden dat het niet makkelijk zou worden na het vertrek van trainer Arne Slot. Deze kende immers een zeer succesvolle periode met diverse prijzen. In zijn kielzog vertrokken er ook een aantal spelers uit de Kuip, maar bleven er misschien wel meer dan verwacht juist behouden.

Daardoor was er nog niet direct reden om te denken dat het minder zou gaan bij Feyenoord. Daarbij ging er ook Champions League gespeeld worden en stonden er dus weer diverse mooie affiches op het programma. Iedereen die een halfjaar later weddenschappen op de wedstrijden van Feyenoord moet afsluiten zal zich echter goed bedenken waarop in te zetten, want de resultaten zijn tot dusver erg wisselvallig gebleken. Gaat het nog lukken om dit om te draaien in het restant van het seizoen? We gaan het hieronder bekijken.

Kansen in Europa

Er staan nog een aantal mooie affiches op het programma voor Feyenoord in de Champions League. Dankzij de nieuwe opzet van het grootste Europese clubtoernooi gaan er tegenwoordig van de 36 deelnemers 8 door naar een tussenronde. De beste 8 ploegen plaatsen zich rechtstreeks voor de achtste finales, terwijl de nummers 9 tot en met 24 onderling mogen gaan uitvechten welke 8 ploegen zich hierbij aan mogen gaan sluiten.

Vooralsnog staat Feyenoord er met een 18e plaats na 6 speelronden goed voor wat betreft deze tussenronde. Wel lijkt het noodzakelijk dat de Rotterdammers in de laatste twee wedstrijden nog een aantal punten halen om er zeker van te zijn dat zij na de initiële groepsfase nog actief zijn in het toernooi. In tegenstelling tot hoe de oude opzet van het toernooi werkte, is er nu geen mogelijkheid meer om terug te vallen naar de Europa League en daar in te stromen.

Redden wat er te redden valt in de Eredivisie

Op dit moment bezet Feyenoord een 4e plaats op de ranglijst van de Eredivisie. Hoewel dit misschien nog niet zo heel slecht lijkt, is het vooral de achterstand op de nummers 1 en 2, PSV en Ajax, die zorgen baart. De Eindhovenaren staan momenteel 11 punten voor op Feyenoord en de aartsrivaal uit Amsterdam 10. Met nog 15 wedstrijden te gaan valt er nog genoeg te redden op papier, maar het is vooral het spel van de laatste periode dat de achterban zorgen baart.

Na de winterstop werd er immers al verloren van FC Utrecht en gelijkgespeeld tegen Willem II. Die eerste wedstrijd was daarbij vooral een klap, want FC Utrecht is de club die momenteel de derde plaats bezet en 4 punten voorsprong heeft. Achter Feyenoord staan FC Twente en AZ respectievelijk 5e en 6e, met beide 2 punten minder. Na de twee laatste wedstrijden voor de groepsfase van de Champions League neemt Feyenoord het eerst in Amsterdam op tegen Ajax en mag het daarna voor de kwartfinale van de KNVB beker op bezoek bij PSV, dus het programma wordt er in de komende weken ook niet makkelijker op.

Winterse versterkingen

Gezien de huidige situatie is het geen verrassing dat Feyenoord op zoek is gegaan naar versterkingen in de winterse transferperiode. Met de Pool Jakub Moder is de eerste daarvan inmiddels binnen. Deze middenvelder is 25 jaar oud en komt over van Brighton & Hove Albion, een club waarmee Feyenoord in de afgelopen jaren al meer dan eens zaken deed. Daarbij ging het vaak om huurconstructies, maar dat is dit keer niet het geval.

Moder tekent voor 3,5 jaar bij Feyenoord en wordt dus gekocht. Er is met zijn komst een transfersom van rond de 1,5 miljoen euro gemoeid. In zijn periode bij Brighton & Hove Albion speelde Moder meer dan 70 wedstrijden maar gooide een zware knieblessure die hem anderhalf jaar aan de kant hield grotendeels roet in het eten. Ook heeft hij al meer dan 30 interlands voor Polen op zijn naam staan en was hij actief op het afgelopen EK, waarmee het met het Poolse elftal onder andere tegen Oranje actief was.

Het grote aantal blessures

Er is in de zomer veel veranderd bij Feyenoord en de komst van vele nieuwe spelers en een nieuwe trainer hebben ervoor gezorgd dat iedereen even aan elkaar moest wennen. Hoewel er voor de winterstop een periode was waarin het een stuk beter leek te gaan, lijkt het verval nu toch weer groot. Deels zou dit te wijten kunnen zijn aan het grote aantal blessures, waardoor er voor de supporters misschien juist wel weer een beetje hoop gloort.

Met In-beom Hwang, Quinten Timber en David Hancko waren er ook de afgelopen wedstrijden weer een aantal sterkhouders geblesseerd. Ook moet de Stadionclub al sinds maart vorig jaar Quilindschy Hartman missen met een zware knieblessure. Hij is echter op de weg terug en lijkt ieder moment zijn rentree te kunnen gaan maken, wat zeker voor de nodige impulsen moet gaan kunnen zorgen. Dit zou, net als het terugkeren van de hierboven genoemde spelers, Feyenoord wel eens de kwalitatieve boost kunnen geven waar ze zo hard naar op zoek zijn.

DelenTweetVerzenden

Gerelateerde Artikelen

Mario Bilate op stage bij Jong Sparta
Sparta

Sparta wint besloten oefenduel met ADO Den Haag

Richard Feenstra
7 september 2026
KNVB Logo 768x432 1 3 1 2 3
Laatste Nieuws

Programma dinsdag 8 september

Richard Feenstra
7 september 2026

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

VR+ Artikelen

Oude Glorie (nr. 92): Huib, Martin en Johan Wolfert: ‘Wij speelden bij Den Bommel 15 jaar samen in het eerste’
Interviews

Oude Glorie (nr. 92): Huib, Martin en Johan Wolfert: ‘Wij speelden bij Den Bommel 15 jaar samen in het eerste’

3 september 2026
Wessel Verhaar promoveert met Steeds Hooger in zijn eerste jaar als trainer: ‘Het laatste wat ik wil is dat ik mijn spelers een regime opleg’
Columns

Column Jan Schoonen (739): Luke Homan (Heerjansdam)

2 september 2026
Smitshoek ziet drietal terugkeren
Interviews

Seizoen Oscar Roos nu al voorbij na zware knieblessure: ‘Voorste kruisband is helemaal door’

28 augustus 2026
Davey van Velzen als trainer van Spijkenisse aan de start van de Vierde Divisie: ‘Handhaven is het doel, alles extra zou nog mooier zijn’
Interviews

Davey van Velzen als trainer van Spijkenisse aan de start van de Vierde Divisie: ‘Handhaven is het doel, alles extra zou nog mooier zijn’

27 augustus 2026
meeuwenplaat 2
Interviews

Meeuwenplaat begint opnieuw: ‘We hebben hard moeten werken aan een waardige selectie’

26 augustus 2026
Wessel Verhaar promoveert met Steeds Hooger in zijn eerste jaar als trainer: ‘Het laatste wat ik wil is dat ik mijn spelers een regime opleg’
Columns

Column Jan Schoonen (738): Derrick Slagveer (Excelsior Maassluis)

26 augustus 2026
VoetbalRotterdam

LINKPARTNERS:
Feyenoord Primeurs
VoetbalGelderland
VoetbalBrabant
VoetbalindeBollenstreek
Jeugdvoetbal Uitslagen

  • Privacyverklaring
  • Cookieverklaring
  • Disclaimer & Copyright

SOCIAL MEDIA

Lees onbeperkt al het regionale voetbalnieuws voor maar €12 per jaar. Klik hier!
NEEM NU VR+
  • VR+
  • Inloggen
  • Home
  • Standen
  • Livescore
  • VR+ Poule
No Result
View All Result