TOGB heeft de het contract met haar trainer met twee jaar verlengd. Jonk die bezig is aan zijn eerste seizoen op Sportpark Het Hoge Land en TOGB zijn een nieuwe overeenkomst overeengekomen die Jonk tot 2026 aan de Berkelse formatie bindt.
Izaak Havenaar over de verlenging. “Als Bestuur zijn we zeer tevreden over hoe Jonk en zijn technische staf de selectie leiden. We hebben samen met een aantal spelers en de technische staf gezeten en zijn gezamenlijk van mening dat verlengen een prima keuze is.”
Ook trainer Jonk is tevreden over de verlenging. “Ik ben erg content dat mijn contract met twee jaar wordt verlengd aan het einde van dit seizoen. Zo kun je rustig de tweede seizoenshelft in en samen met je staf gaan bouwen aan een mooie toekomst.”





