Vrijdag 1 september 2023 15.30 uur
Vandaag was een overwegend bewolkte dag met hier en daar enige lichte regen, maar veelal was het droog. Het werd rond de 19 graden bij weinig wind.
Komende avond en nacht kan er lokaal nog een lichte bui vallen, maar er volgen ook enkele opklaringen. Tijdens opklaringen kan er hier en daar bij weinig wind mist ontstaan.
Morgen begint de dag grijs, maar in de loop van de dag breekt de bewolking en zijn er zonnige perioden. Een lichte lokale bui is niet helemaal uit te sluiten, maar het wordt een overwegend droge dag. De zwakke wind gaat uit het noorden tot noordoosten waaien. In de middag kan dankzij de zon de temperatuur oplopen naar 22 à 23 graden.
In de nacht van zaterdag op zondag koelt het af naar 13 graden.
Zondag is een overwegend zonnige en uiteraard ook droge dag. Bij een zwakke wind uit het noordoosten kan de temperatuur in de middag oplopen naar 23 à 24 graden.
In de nacht naar maandag koelt het af naar 13 graden.
Maandag en dinsdag zijn twee zonnige en warme dagen voor de tijd van het jaar. Op veel plaatsen wordt het in de middag 25 à 26 graden.
Ook de rest van de week prima nazomerweer met veel zon en zomerse temperaturen.
Op mijn site is de actuele weersverwachting dagelijks te lezen.
Zaterdag: 100% kans op doorgaan van de wedstrijden van het 1e elftal op gras.
Zondag: 100% kans op doorgaan van de wedstrijden van het 1e elftal op gras.
Meer informatie over het weer kunt u vinden op www.leendekoning.nl








