Tussen het transfergeweld bij de professionele voetballers is het ook tijd om vooruit te kijken(en een beetje terug te blikken) naar het amateurseizoen 2023-2024.
Johan Sepers loopt tegenwoordig elke week ergens langs de voetbalvelden. Meestal in Rotterdam-Oost of Capelle aan den IJssel. De 55-jarige Hagenees heeft daarbij altijd zijn camera en meestal zijn scherpe blik bij zich. In de zomerstop zal Johan op zoek gaan naar mensen uit ‘zijn’ nieuwe regio. Dit kunnen trainers, spelers, scheidsrechters of voorzitters zijn. Ze hebben allemaal iets gemeen met de schrijver: Allemaal zijn ze gek op het spelletje!
Vandaag is het de beurt aan Stefan van der Staal, de robuuste verdediger van SVS Capelle. Een speler met meerdere bijnamen zoals “De man van Staal” en “De Veldheer”. Wie is Stefan? Wij stelden hem wat vragen
Waar en wanneer ben jij geboren? Ik ben op 24 februari 1993 in Rotterdam geboren.
Bij welke club(s) heb je gespeeld? Ik ben begonnen bij HOV op mijn 5e tot 10e daarna HION tot mijn 15e en daarna SVS Capelle. Daar speel ik nu nog steeds

Wat is je moeilijkste tegenstander geweest? Veel moeilijke tegenstanders gehad, maar één van de moeilijkste was denk ik toch wel DCV. Daar hebben wij het altijd lastig mee.
Wat is jouw positie als speler? Laatste man
Wat doe je voor werk? Pipe fitter bij Damen Ship Repair in Schiedam
Wat zijn je hobby’s buiten het voetballen? Hardlopen en gamen
Wat zijn jouw ambities voor de toekomst? Vooral veel blijven sporten als ik eenmaal stop met voetballen.
Wat is je hoogtepunt van jouw (voetbal)carrière? De promotie naar de 2e klasse met SVS Capelle in het seizoen 2016-2017.
Wat is het dieptepunt van jouw (voetbal)carrière? In de wedstrijd tegen Neptunus Schiebroek in 2018 heb ik mijn meniscus en kruisband afgescheurd.

Wat vind je de gezelligste kantine in de regio? FC Binnenmaas
Welk shirt vind je het mooiste shirt uit de regio? SVS Capelle

Hoe kijk je terug op het afgelopen seizoen? Voor ons een heel slecht seizoen met degradatie. Maar de 2e seizoenshelft hebben we wel laten zien dat we voor elkaar gestreden hebben en dat we nog punten hebben gepakt. Helaas was dit al te laat.
Wat gaat het seizoen 2023-2024 brengen? Een frisse start in de 3e klasse met SVS Capelle. Dit seizoen gaan we weer knallen en hopelijk draaien we goed mee bovenin.








Leuk verhaal. Zo hoor je nog eens wat over de sport carrière van de partner van je kleindochter. Vooral lekker blijven voetballen Stefan. Je bent pas 30 jaar man. Je hebt nog heel veel jaren tegoed. Die zware blessure was dus wel goed balen. Zoiets valt nooit mee.