Mitchell de Vos (Zuidland) en Melvin Coppenrath (Hekelingen) keren terug naar SV Simonshaven. Ook pakt Mike Kok de keepershabdschoenen weer op, en vult keepersgilde van SV Simonshaven verder aan.
Na uitstapjes bij vv Zuidland en vv Hekelingen keren vrienden Mitchell de Vos en Melvin Coppenrath terug bij de vereniging waar het selectievoetbal voor beide begon. Ze hebben beide al eens eerder bij SV Simonshaven gespeeld, en hebben besloten opnieuw voor hun kans te gaan om in het eerste elftal van Simonshaven terecht te komen.
Mitchell de Vos is een technisch sterke middenvelder die de afgelopen jaren zijn meters heeft gemaakt in Zuidland 2, terwijl Melvin Coppenrath als vlugge aanvaller speelde in een vriendenelftal van vv Hekelingen. Een verrassing onder de lat bij Sv Simonshaven komend seizoen. Oud eerste elftal keeper en keeperstrainer van afgelopen seizoen, Mike Kok, heeft besloten de handschoenen weer op te pakken, en zal aankomend seizoen als volwaardig selectiespeler de concurrentie onder de lat bij Sv Simonshaven aangaan.
Na een aantal jaar zonder voetbal, door langdurige blessures en werkverplichtingen, sloot Mike Kok afgelopen seizoen weer aan bij Simonshaven als keeperstrainer, maar het bloed kruipt toch waar het niet gaan kan, en zodoende heeft Mike Kok besloten weer als keeper aan te sluiten.








