Voor de hoofdmacht van Excelsior Maassluis staat er aanstaande zaterdag een uiterst belangrijke thuiswedstrijd op het programma. De Tricolores ontvangen op het eigen Sportpark Dijkpolder OFC. De aftrap zal om 14.30 uur plaatsvinden.
Door de nipte 2-1 nederlaag van afgelopen weekend op bezoek bij Koninklijke HFC en de overtuigende overwinning van TEC op Spakenburg zijn de Tricolores inmiddels afgezakt naar de vijftiende positie van de ranglijst. Deze positie betekent na afloop van het seizoen spelen van nacompetitiewedstrijden. Zover is het gelukkig nog niet en dus heeft de equipe van hoofdtrainer Steye Jacobs nog drie wedstrijden om het tij te doen keren. De achterstand op de veilige veertiende plek is drie punten.
Met OFC treft Excelsior Maassluis de rode lantaarndrager van de Tweede Divisie die inmiddels ook is gedegradeerd. Desalniettemin zal Excelsior Maassluis haar borst nat kunnen maken want de eerdere ontmoeting in Oostzaan werd nog met 3-1 verloren. Excelsior Maassluis kwam in die ontmoeting nog wel op voorsprong via een doelpunt van Nino van den Beemt. In de tweede helft ging het echter alsnog mis voor de Tricolores. De overige drie winstpartijen die OFC dit seizoen wist te boeken was tegen Koninklijke HFC, HHC Hardenberg en Jong FC Volendam.
Excelsior Maassluis – OFC gaat zaterdag 13 mei om 14.30 uur van start en staat onder leiding van scheidsrechter Shona Shukrula. Het duel is live te volgen via ons officiële twitterkanaal.







