Nieuwenhoorn heeft haar aanval voor volgend seizoen versterkt met de komst van de 23 jarige rappe aanvaller Xavier Akinrinbola. De in Rotterdam woonachtige aanvaller komt nu uit voor vierde divisionist RKAVV waar hij vrijwel altijd onomstreden is als basisspeler en uitgegroeid is tot een ware publiekslieveling door zijn voetbalkwaliteiten
Xavier kwam eerder uit voor Spartaan 20 nadat hij de gehele jeugdopleiding van FC Den Bosch heeft doorlopen. TC lid van Orselen is zeer blij met de komst van rappe aanvaller;,,Xavier stond hoog op het verlanglijstje van Nieuwenhoorn daar hij met zijn acties op snelheid, zijn inzicht en zijn scorend vermogen een perfecte aanvulling is op de huidige selectie. Meerdere divisie clubs waren geïnteresseerd in Xavier echter koos hij voor het door Nieuwenhoorn geboden traject”
Xavier;”Ik heb gekozen voor Nieuwenhoorn omdat ik klaar ben voor een nieuwe stap bij een team dat bij mij past qua speelwijze, plezier en vereniging. Vanaf het eerste contact met TC en trainer Jeff stans had ik gelijk een goed gevoel bij de club. Nieuwenhoorn heeft een goed beleidsplan voor de komende jaren waar ik graag aan mee wil werken. Ik verheug me nu al op volgend seizoen om samen met een talentvolle selectie op het veld te staan met een trainer als Jeff Stans”