EBOH is na een stunt tegen Kloetinge door naar de laatste zestien van het toernooi om de districtsbeker. De Dordtenaren wonnen dinsdagavond met 2-1 van de koploper uit de vierde divisie A: Kloetinge.
Noel Goossens opende in Dordrecht te score namens EBOH. Ricardo Heuverling wist daarna nog de 2-0 te maken. Kloetinge deed nog wel wat terug door de 2-1 te maken maar verder kwamen de Zeeuwen niet meer.
UITSLAGEN 28 FEBRUARI
Klik hier voor de overige uitslagen
Geweldige bekerstunt ook in Dordrecht. EBOH trekt het bekerduel tegen Kloetinge met 2-1 over de streep. Na een geweldige verovering van de bal stelt Noël Goossens Ricardo Heuverling in staat om de 2-0 aan te tekenen.Kyle Doesburg brengt de spanning terug,maar EBOH blijft overeind pic.twitter.com/1QNuNaPMQL
— EBOH (@vveboh) February 28, 2023







