LMO heeft in de eerste competitiehelft 25 punten uit 13 wedstrijden weten te vergaren. Vandaag reisde het af naar Delft, waarin het in de 14de wedstrijd van dit seizoen mocht aantreden tegen sv DHL. De Hollandse Leeuw kent een wisselvallig seizoen, waarin het nog alle zeilen bij zal moeten zetten om degradatie te ontlopen.
In de beginfase was het de thuisploeg die, met veel enthousiasme, het heft in handen nam en de aanval zocht om een doelpunt te forceren. Toch was het LMO wat op voorsprong kwam, toen Tom Dijksman de bal ontfutselde van de centrale verdediger van DHL en Daley Hilkemeijer in stelling bracht. De spits wist wel raad met dit buitenkansje en schoot de bal onder doelman Kevin de Goeijer door en bracht LMO zo op een 0-1 voorsprong. Lang kon LMO niet van deze voorsprong genieten, want nog geen 5 minuten na dit doelpunt bracht Jessey van Willigen DHL alweer op gelijke hoogte door doelman Smith te passeren met een leep puntertje. De thuisploeg rook bloed en weer even later was het spits Marcus Slagveer die DHL zelfs op een 2-1 voorsprong zette, door adequaat te reageren in de vijandelijke zestien. Ook de thuisploeg kon maar kort van deze voorsprong genieten, want Boyd ‘El Pistolero’ Rijnenberg deed zijn naam weer eens eer aan, toen hij door de verdediging van DHL slalomde en de bal onhoudbaar achter doelman de Goeijer schoot en zo LMO weer op gelijke hoogte bracht. Na dit doelpunt begon LMO ook wat beter te voetballen en speelde Tom Dijksman zich vrij op de rand van de vijandelijke 16. Hij bedacht zich geen moment en pegelde de bal in de bovenhoek en bracht zo de 2-3 stand op het scorebord. Vlak voor rust bracht Dijksman LMO zelfs op een voorsprong van twee toen hij een foutje in de verdediging van de thuisploeg afstrafte.
In het tweede bedrijf bleef LMO de dominante partij, maar was het DHL wat terug in de wedstrijd kwam toen invaller Bouyardane de buitenspelval ontliep en gelegenheidsdoelman Koolmees passeerde. Niet veel later zorgde uitblinker Tom Dijksman voor het hoogtepunt van de wedstrijd door vanaf randje 16 de bal in de bovenhoek te jagen. Beide ploegen kregen in de laatste fase van de wedstrijd nog kansen op een doelpunt, maar gescoord werd er niet meer, waardoor LMO voor de tweede keer op rij een wedstrijd met 3-5 wist te winnen.
Volgende week krijgt LMO VVOR op bezoek en zal het de goede lijn van wedstrijden na de winterstop proberen door te trekken.









Dijksman is een speler die voor een de 3de-klasser te laag speelt, gelukkig heeft hij een vrije instelling en meerdere interesses in het leven, dus speelt hij niet altijd , omdat de omhoog gevallen coaches met hun zelfbenoemde superkwaliteiten dit niet accepteren ,,, en dat op niveau 3de klasse. Gewon doorgaan Tom, balletjejes erin schieten en een lange neus.