Vierpolders geeft bijna een 3 – 0 voorsprong weg in boeiend duel tegen Deltasport
uit Vlaardingen en stijgt naar 3e plaats op ranglijst.
Onder kille omstandigheden en zonder de geschorsten Ryan Griffiths en Brian Smits kwam Vierpolders goed uit de startblokken. Via een rustige opbouw werd de aanval gezocht en de thuisclub kreeg wat kleine mogelijkheden. De tegenstander beschikte over een paar individueel sterke spelers en probeerde via de omschakeling met diepe ballen de verdediging van de blauw-zwarten in moeilijkheden te brengen.
Na ruim een kwartier spelen kreeg de naar rechts uitgeweken Joris van Driel een schietkans de via de vingertoppen van de doelman in de verre bovenhoek van het doel verdween en dat was 1 – 0. De tegenstander probeerde wat meer vooruit te spelen wat gelijker tijd mogelijkheden bood voor de thuisclub. Vijf minuten voor rust zette Floris van den Heuvel goed voor en was het Jesper Lakerveld die met een fraaie kopbal de doelman kansloos liet.
Nauwelijks drie minuten later werd het nog mooier toen de thuisclub door het centrum goed combineerde en van den Heuvel de 3 – 0 binnen schoot. Deze ruststand zou vertrouwen moeten geven voor een goed resultaat.
Dat bleek anders uit te pakken, want vanaf de aftrap werd duidelijk dat Delta Sport andere plannen had en veel feller de duels aan ging. Na een aantal waarschuwingen met gevaarlijke acties van de tegenstander Viel de 3 – 1 binnen en zette de tegenstander nog een tandje bij.
In een rommelig, maar spannende tweede helft viel in de 75e minuut de verdiende aansluitingstreffer 3 – 2 en vanaf dat moment begon een spannende slotfase. In de 82e minuut gaat het fout als een speler van Deltasport zonder bal Thierry de Jong schopt en na een kort opstootje kon de man met donker rood vertrekken. Ook met tien man bleef de tegenstander de bovenliggende partij, maar gescoord werd er niet meer en na 95 minuten floot de scheidsrechter af. Geel was er nog voor de gebroeders Rollof.
Door dit resultaat is Vierpolders opgeschoven naar de derde plaats. Over drie weken wordt de competitie hervat met een uitwedstrijd tegen het ongenaakbare HBSS in Schiedam dat inmiddels een voorsprong heeft opgebouwd van elf punten op de nummer twee Kethel Spaland en dertien op Vierpolders.
De wedstrijdbal werd ditmaal geschonken door Vitensa, waarvoor dank.
De pupil van de week was Toni Hoogvliet.
Zaterdag 18 februari om 14.30 uur volgt een vriendschappelijk duel tegen
Prinsenland uit Dinteloord en zaterdag 25 februari om 14.30 uur MVV’27
uit Maasland, beide ook spelend in de derde klasse.
Opstelling Vierpolders: Rick Otte, Max Lodder/27ee Thierry de Jong, Kevin van Heemst, Ruud Hakbijl, Maikel Straatman, Paul Santra, Jesper Lakerveld, Floris van den Heuvel, Martijn
Rollof/67e Bart Rollof, Joris van Driel/67e Jari Tuk en Stef Mansveld/85e Tom Thijssen.