Kevin Vink zal ook komend seizoen de hoofdtrainer zijn van RVVH. De oefenmeester is bezig aan zijn derde seizoen bij de zaterdag eersteklasser.
‘Inmiddels is Kevin Vink tweeëneenhalf seizoen de hoofdtrainer van ons eerste elftal en de huidige samenwerking wordt door beide partijen als zeer prettig en constructief ervaren. Dit heeft geresulteerd in het verlengen van de overeenkomst met Kevin als hoofdtrainer bij RVVH 1,’ stelt de club in een persbericht.






![Sander Barragan juicht na zijn winnende goal uit een rechtstreekse vrije trap in blessuretijd van de wedstrijd om de Super Cup tegen HBSS, eind vorig seizoen. [Foto: Mischa Keemink]](https://www.voetbalrotterdam.nl/wp-content/uploads/2026/02/Sander-Barragan.jpg)

