Vrijdag 4 november 2022 16.00 uur
Overdag bleef het afgezien van een enkele bui in onze regio vrijwel droog na enkele lokale pittige buien in de nacht. Met 12 graden was het aan de koele kant vergeleken met de afgelopen tijd.
Komende avond en nacht wolkenvelden en opklaringen. Het blijft vrijwel overal droog. Bij een zwakke wind uit het zuidwesten koelt het tijdens opklaringen af naar 6 graden.
Morgen eerst zonnige momenten, maar in de loop van de dag krijgt de bewolking de overhand. Het blijft wel vrijwel overal droog. De matige wind waait uit het zuiden tot zuidwesten. In de middag schommelt de maximum temperatuur rond de 12 graden.
In de nacht van zaterdag op zondag veel bewolking en mogelijk al enige lichte regen. Het koelt bij een matige wind uit het zuiden af naar 10 graden.
Zondag is een bewolkte en regenachtige dag. De zon zullen we vrijwel zeker niet te zien krijgen. De wind is matig tot krachtig uit het zuiden tot zuidwesten. In de middag opnieuw zo’n 12 graden als maximum temperatuur.
Maandag kan er nog enige regen vallen bij een matige tot krachtige wind uit het zuiden tot zuidwesten. Met 14 graden wordt het wel iets zachter.
Dinsdag en woensdag is een enkele bui niet helemaal uit te sluiten, maar het lijkt toch grotendeels droog te blijven. In de middag wordt het bij een meest matige wind uit het zuiden 15 graden.
Op mijn site is de actuele weersverwachting dagelijks te lezen.
Zaterdag: 100% kans op doorgaan van de wedstrijden van het 1e elftal op gras.
Zondag: 80% kans op doorgaan van de wedstrijden van het 1e elftal op gras.
Meer informatie over het weer kunt u vinden op www.leendekoning.nl