In de 1e helft vergeet OHVV nog afstand te nemen, in de 2e helft gaat dat beter en wint OHVV souverein van VDL: 6-1
In een aangenaam najaarszonnetje wordt er om 14:30 afgetrapt. De eerste corner is voor VDL, maar daar komt weinig uit. Het eerste schot op het doel van VDL komt van de voeten van Casper Bredius, maar ook die raakt het doel niet. VDL moet al snel wisselen na een ongelukkige botsing op het middenveld. Een schot van Ramon de la Haije wordt door de keeper van VDL over de lat getikt. OHVV is in de eerste helft slordig in de passing, maar speelt geduldig. Dat leidt al snel tot meer kansen, als wederom Casper Bredius één op één met de keeper komt, maar zijn inzet wordt gestopt. Zijn volgende inzet wordt van de lijn gehaald.
Aan de andere kant doet VDL wat terug wanneer uit een corner keeper Wouter Bloothoofd de bal over de lat moet tikken. Na een aanval over de linkerkant van OHVV belandt de bal bij Gavin van Dort die via een omweg de inlopende Shi-fa Steehouder vindt, wiens inzet van richting wordt veranderd en het doel van VDL in rolt, 1-0 voor OHVV. OHVV kan niet heel lang van deze voorsprong genieten, als er andere kant een penalty wordt gegeven voor vermeend hands van OHVV. Dit buitenkansje laat VDL niet onbenut, en in de 34e minuut is de stand weer gelijk. OHVV blijft echter voetballen, en het is wederom de uitstekende Shi-fa Steehouder die na een aanval over vier schijven mag afronden, 2-1 voor OHVV.
Kort hierop gaat dezelfde Shi-fa Steehouder na een steekpass alleen op de keeper af, speelt deze door de benen, en wordt daarop neergehaald. De bal rolt tergend langzaam richting het doel van VDL, maar gaat via de buitenkant paal naast. Waar iedereen wacht op het fluitsignaal van de scheidsrechter voor de gemaakte overtreding door de keeper, geeft hij echter een achterbal. OHVV laat zich hier echter niet door afleiden, en de volgende kans is al weer een feit. Na een voorzet van Gavin van Dort kan Ramon de la Haije de bal intikken, maar hij ziet zijn inzet net naast gaan. Dan fluit de scheidsrechter voor de rust.
Een beter OHVV verzuimt de kansen te benutten en zo meer afstand te nemen waardoor VDL nog altijd in de wedstrijd zit.
De waarschijnlijk zeer goede bedoelingen van VDL na rust worden al snel teniet gedaan door een vroege treffer van OHVV wanneer een inzet van Ramon de la Haije door de keeper wordt gestopt maar door een eigen speler van VDL alsnog in het doel wordt gelopen. Hiermee komt de 3-1 op het bord en lijkt de wedstrijd gespeeld. VDL blijft wel voetballen, maar het echte geloof is weg. In ieder geval leidt dit niet tot grote kansen en geeft de verdediging van OHVV ook vandaag niets weg. Het is de jonge Thomas van Dort die na weer een mooie aanval een voorzet van Shi-fa Steehouder binnen werkt, 4-1. Dan vindt Casper Bredius het tijd dat ook zijn naam op het scoreboard komt, hij soleert door de verdediging van VDL en maakt de 5-1.
De 6-1 komt van de voeten van Gavin van Dort na weer een vloeiende aanval. VDL krijgt nog één kans nadat er nu zichtbaarder hands wordt gemaakt in het strafschopgebied van OHVV. Deze keer wordt hij niet benut, maar verdwijnt de bal over de ballenvanger richting het tweede veld. OHVV wisselt dan nog drie keer waarbij Thimo Blommers, Joshua Stout en Xander Le Pair ook minuten kunnen maken. OHVV vindt het dan wel best en voetbalt de wedstrijd rustig uit.
Zo wint OHVV ook zijn derde wedstrijd op rij en vindt het zichtzelf terug in de middenmoot.