ASWH heeft vanmiddag bij de hervatting van de derde divisie de mindere reeks doorbroken.
Na drie nederlagen op een rij won de ploeg van trainer Sjoerd van der Waal op eigen veld knap van Sparta Nijkerk (3-0). De Ambachters legden de basis voor de overwinning in de openingsfase. Op een zonnig sportpark Schildman stond een sterk ASWH na twintig minuten al met 2-0 voor door doelpunten van Yassin Ouja (strafschop) en Samuel van der Velden. Na rust drong Sparta Nijkerk aan, maar mede door goed keeperswerk van Stefan Kok bleef een aansluitingstreffer uit.
Een minuut of tien voor tijd gooide de jonge invaller Ray Versluis het duel in het slot door de derde Ambachtse treffer te produceren. Door de overwinning houdt ASWH de brede subtop en middenmoot in het vizier. Bovendien werd er op de ranglijst ook nog enige winst geboekt.
STANDEN


![Sander Barragan juicht na zijn winnende goal uit een rechtstreekse vrije trap in blessuretijd van de wedstrijd om de Super Cup tegen HBSS, eind vorig seizoen. [Foto: Mischa Keemink]](https://www.voetbalrotterdam.nl/wp-content/uploads/2026/02/Sander-Barragan-360x180.jpg)




![Sander Barragan juicht na zijn winnende goal uit een rechtstreekse vrije trap in blessuretijd van de wedstrijd om de Super Cup tegen HBSS, eind vorig seizoen. [Foto: Mischa Keemink]](https://www.voetbalrotterdam.nl/wp-content/uploads/2026/02/Sander-Barragan.jpg)
