De energierekening lijkt komende winter veel clubs in de problemen te werken. Clubs in de regio, vooral degene met een oud complex en weinig duurzame energie, lijken een zware winter tegemoet te gaan. Verhogingen van contributie en het thuis laten douchen zijn mogelijkheden om de club in stand te houden.
In de regionale media worden al voorbeelden gesteld van clubs, die wegens een achterstand qua verduurzaming, het ergste verwachten. In Het Parool stelt Zeeburgia al dat het de kostenbegroting met betrekking tot energie heeft verhoogd van 27.500 naar 45.000 euro. De Dijk verwacht dat de huidige energierekening twee of drie keer hoger wordt.
Sportverenigingen vrezen voor hun bestaan door de torenhoge energierekening. Contributies verhogen onwenselijk, hierdoor gaan er nog minder kinderen sporten. Kabinet moet zsm met noodplan komen voor verenigingen. @Lisawesterveld @i_dijk en ik vroegen begin juli om actie. pic.twitter.com/kj8RMQj7hL
— Mohandis Mo (@MoMohandis) September 5, 2022








