Barendrecht heeft zich dinsdagavond knap hersteld van het thuisverlies tegen Stedoco. De rood-witten wonnen in Harderwijk met 2-0 van VVOG. De treffers vielen vlak voor en direct na de rust.
Barendrecht-trainer Leen van Steensel had een wijziging doorgevoerd in zijn basiself. Romano van der Stoep stond aan de aftrap, in plaats van Marouane Bakour.
De eerste kans was voor Gilmaro van de Werp, hij kopte net naast. Een poging van Robbert Olijfveld ging ook naast het VVOG-doel. Sam van de Kreek mikte over. Barendrecht had het beste van het spel, maar had pech bij de afronding. Vlak voor rust brak Niels Vorthoren de ban, hij kopte een vrije trap van Tim Eekman binnen, 0-1. Twee minuten later zeilde een pegel van diezelfde Vorthoren maar net naast.
Na de onderbreking was het weer raak. Robbert Olijfveld strafte geklungel achterin af, 0-2, wat Barendrecht wat lucht gaf. VVOG probeerde het met Jeremy de Graaf, maar Barendrecht-keeper Bradly van der Meer stond op zijn post Met nog twintig minuten te gaan begon het grote wisselen. Jesper van den Bosch en Marouane Bakour kwamen in het veld voor Danny Monster en Sam van de Kreeke.
Even later volgde Glenn Rijsdijk voor Romano van der Stoep. VVOG scoorde vier minuten voor tijd via De Graaf, maar het feest ging vanwege buitenspel niet door. Barendrecht wisselde nog twee keer: Robbert de Vos en Bradley el Idrissi vielen in voor de doelpuntenmakers Vorthoren en Olijfveld.
Marouane Bakour had nog een kans alleen voor de keeper, het schot stuitte op de doelman. Een vrije trap van Joey Jongman ging via de sluitpost hoekschop. VVOG had het laatste woord met een inzet van Bruce Lucke tegen de paal. Zo bleef het 0-2 en nam Barendrecht verdiend drie punten mee naar huis.








