← Terug naar homepage

Papendrecht verbaasd en geïrriteerd over vertrek Raymond Sponselee naar Leerdam Sport’55

27 juli 2022 · Regio-Voetbal.nl · Laatste Nieuws

CEB5F36F 1E39 475F 90C5 3B7F2276D121

Foto: Rick den Besten

Het bestuur van vv Papendrecht is not amused over de handelwijze van Raymond Sponselee, die te kennen heeft gegeven tóch geen trainer te worden van Papendrecht 2 en in plaats daarvan Glenn Calor opvolgt als hoofdtrainer van zaterdagvierdeklasser Leerdam Sport’55.

‘Wij hebben het verzoek om het contract te ontbinden met de nodige verbazing en irritatie tot ons genomen. Dat dit een ongelukkig moment is, kort voor de start van de voorbereiding op het nieuwe seizoen, behoeft geen uitleg’, laat het bestuur van vv Papendrecht in een statement weten.

Vertrouwensbreuk

Papendrecht maakt er verder geen zaak van. ‘Wij hebben besloten, gezien de vertrouwensbreuk en het feit dat wij niet willen samenwerken met iemand die zo omgaat met de belangen van een club, om geen geld, tijd en energie meer in deze kwestie te steken. We hebben daarom met de nodige kenbaarheid van ons ongenoegen afscheid genomen van Raymond Sponselee’.

De TC van Papendrecht is inmiddels druk bezig een vervanger te vinden.

Deel dit artikel