Komend seizoen maakt Sido Milot, zoon van hoofdtrainer Rene, de overstap van Smitshoek naar ZBVH. Sido Milot is 17 jaar en voetbalt in de JO19 van Smithsoek. Hier is hij enkele jaren geleden terecht gekomen, nadat hij, mede om met vrienden te kunnen voetballen, besloot de overstap te maken van BVV Barendracht, waar hij al vanaf zijn vijfde in de jeugd speelde.
Sinds zijn overstap naar Smitshoek trainde Sido Milot met enige regelmaat mee met de selectie van ZBVH. Hij vond de sfeer goed en voelde zich gelijk thuis. Ook waren de trainingen een stuk serieuzer; iets waar hij naar op zoek was. Dit heeft hem doen besluiten om de overstap naar de senioren van ZBVH te maken. Sido heeft veel zin in het nieuwe seizoen en gaat zijn best doen er een succes van te maken bij ZBVH.
De overstap van Sido Milot naar ZBVH betekent een nieuwe uitbreiding van de bestaande selectie met jonge spelers. Door deze aanwas van jonge, talentvolle spelers, hoopt ZBVH de basis te leggen voor een brede selectie waar de komende jaren verder op gebouwd kan worden.