De website Transfermarkt heeft de marktwaarde van Feyenoord-spelers een update gegeven. Feyenoord draaide een goed seizoen en daardoor zijn de spelers ook meer waard geworden.
Onderstaand een overzicht van de meest waardevolle spelers.
- Luis Sinisterra (25 miljoen)
- Orkun Kokcu (22 miljoen)
- Tyrell Malacia (17 miljoen)
- Marcos Senesi (17 miljoen)
- Justin Bijlow (13 miljoen)
- Fredrik Aursnes (12 miljoen)
- Lutsharel Geertruida (12 miljoen)
- Guus Til (7,5 miljoen)
- Reiss Nelson (6,5 miljoen)
- Gernot Trauner (5 miljoen)
- Marcus Pedersen (4,5 miljoen)
- Cole Basset (4 miljoen)
- Alireza Jahanbakhsh (3,5 miljoen)
- Patrik Walemark (3,5 miljoen)
- Jens Toornstra (1,2 miljoen)
POLL






![Sander Barragan juicht na zijn winnende goal uit een rechtstreekse vrije trap in blessuretijd van de wedstrijd om de Super Cup tegen HBSS, eind vorig seizoen. [Foto: Mischa Keemink]](https://www.voetbalrotterdam.nl/wp-content/uploads/2026/02/Sander-Barragan.jpg)


Sommige te hoog en andere weer te laag,zoals Justin
Voor de keeper mag voor mij niet onder de 40 miljoen weg
Al deze bedragen zijn vele malen te hoog. De hoogste waarde heeft Sinisterra, die schat ik op 4 miljoen. Kokcu 3,5 miljoen. De rest lager. Een keeper kost nooit meer dan 1 miljoen, Bijlow zit daar als nog weinig ervarene nog een stuk onder. Feyenoord zal zijn vraagprijzen zwaar moeten terugschroeven. En dat zal ook gebeuren, want de club zit diep in de schulden en heeft de transferopbrengsten hard nodig om de deurwaarders uit de buurt te houden. Er zal dus nul komma niks beschikbaar zijn voor nieuwe aanwinsten.