Vierpolders heeft de trainerspositie voor het 2e elftal ingevuld met de komst van John van der Toorn. Hij gaat met ingang van het nieuwe seizoen aan de slag met deze ambitieuze groep.
De 61-jarige Van der Toorn is geen onbekende in het trainersvak en al helemaal niet voor Vierpolders waar hij in het verleden hoofdtrainer was en nu na zoveel jaren weer aan de Coosenhoek terugkeert. De Hellevoeter had in het verleden onder meer eerste elftallen van Piershil, RDM, Vierpolders, Vlotbrug, SCO’63, FIOS, Rockanje en Hekelingen onder zijn hoede. De afgelopen twee seizoenen was van der Toorn actief als trainer/coach bij OHVV 2.
Met de komst van John van der Toorn heeft Vierpolders 2 een trainer/coach met veel ervaring en enthousiasme. Vierpolders wenst John veel succes en voetbalplezier met een geweldige jonge groep enthousiaste spelers