De nacompetitie zal vanaf begin juni losbarsten. Onderstaand een overzicht van het programma.
De KNVB werkt met periodekampioenen op basis van de eindklassering. De KNVB kent HPK (Hoogst geplaatste periodekampioen), MPK (Middelste periodekampioen) en LPK (Laagste periodekampioen.
Tweede divisie / Derde divisie
Eerste ronde (9 en 11 juni)
- DVS’33 – Hercules 5-2, 1-1.
- HSC’21 – Sparta Nijkerk 1-0, 2-1
- Sportlust’46 – Kozakken Boys 0-0, 1-4
- Gemert – GVVV 1-2, 0-2.
Tweede Ronde (15 en 18 juni)
- Kozakken Boys – DVS’33 1-1, 2-1.
- GVVV – HSC’21 3-1
Finale (22 en 25 juni)
- Kozakken Boys – GVVV
Derde divisie A / Hoofdklasse
Eerste ronde (7 en 11 juni)
- Zwaluwen – RKAV Volendam 1-3, 1-3
- SC Genemuiden – SC Feyenoord 1-0, 1-3
- ARC – ODIN’59 2-3, 3-1
- Eemdijk – VVOG 2-2, 2-3
Tweede Ronde (14 en 18 juni)
- ARC – RKAV Volendam 0-1, 2-2.
- VVOG– SC Feyenoord 3-1, 1-0
Hoofdklasse / Eerste Klasse
Eerste Ronde (11 juni)
- ONS Sneek – Brielle 2-0
- DUNO D. – Blauw Wit’34 4-1
- Zuidvogels -Sliedrecht 2-2, Sl. wns.
- Nootdorp – DZC’68 4-1
- Pelikaan S – Honselersdijk 2-3
- DTS Ede – Voorschoten’97 1-2
- WNC – RVVH 2-1
Tweede Ronde (18 juni)
- SBV Barneveld – Sliedrecht 1-1,, Barn. wns.
- Nootdorp – SDC Putten 3-1
- ONS Sneek – WNC 1-3
- DUNO D. – Honselersdijk 5-2
- WHC – Voorschoten’97 5-1
- Nieuwenhoorn – Scherpenzeel 2-0
Finale (25 juni)
- SBV Barneveld – Nootdorp
- WNC – Duno D.
- WHC – Nieuwenhoorn
Eerste Klasse / Tweede Klasse (West 2)
POULE 2: Eerste ronde (11 juni)
- Heinenoord – Spirit 4-1
- Papendrecht – Vitesse Delft 4-2
- Sparta (av) – HVC’10 2-2
- DSO – CION 4-1.
Tweede Ronde (14 juni)
- DSO – Papendrecht 2-1
- Heinenoord – HVC’10 1-2
Finale (neutraal terrein, 18 juni)
- DSO – HVC’10 3-1
POULE 3: Eerste ronde (11 juni)
- NSVV – Wieldrecht 0-2
- De Zwerver – MZC’11 3-1
- Woudenberg – Yerseke 0-1
- Breukelen – Heukelum 3-0
Tweede Ronde (14 juni)
- Yerseke – Wieldrecht 4-0
- De Zwerver – Breukelen 3-0
Finale (neutraal terrein, 18 juni)
- De Zwerver – Yerseke 2-1
Tweede Klasse / Derde Klasse (West 2)
POULE 1: Eerste ronde (11 juni)
- Te Werve – DWO 0-1
- Soccer Boys – CVC Reeuwijk 4-3
- SC Monster – TAVV 2-3
- FC Oudewater – Verburch 4-2
Tweede Ronde (14 juni)
- FC Oudewater – Soccer Boys 3-2
- DWO – TAVV 1-2
Finale (neutraal terrein, 18 juni)
- FC Oudewater – TAVV 1-3
HERKANSING (21 JUNI)
- FC Oudewater – Rozenburg
POULE 2: Eerste ronde (11 juni)
- Rozenburg – SSS 3-1
- sv Charlois – HBSS 0-2
- LMO – Vierpolders 2-4
- Zuidland – Oud-Beijerland 2-0
Tweede Ronde (14 juni)
- Zuidland – HBSS 1-0
- Rozenburg – Vierpolders 3-2
Finale (neutraal terrein, 18 juni)
- Zuidland – Rozenburg 4-3
HERKANSING (21 JUNI)
- FC Oudewater – Rozenburg
Tweede Klasse / Derde Klasse (Zuid 1)
EERSTE RONDE (11 juni)
- De Alblas – Vuren 5-1
- GVV’63- Dilettant 0-4
- Drechtstreek -Streefkerk 1-4
- ASV Arkel – BLC 4-1
TWEEDE RONDE (14 juni)
- De Alblas- Streefkerk 0-2
- Arkel – Dilettant 3-2
Finale (18 juni)
- Streefkerk -Arkel 0-0, Streefkerk wns.
Derde Klasse / Vierde Klasse (West 2)
Eerste ronde (7 juni)
- SJZ – Zevenhoven 5-1
- Vredenburch – VCS 2-1
- GOZ – Rockanje 6-1
Tweede Ronde (11 juni)
- Teylingen – BSC’68 1-2
- SCH’44 – Hazerswoude Boys 5-2
- Bergambacht – Zwammerdam 3-0
- Groeneweg – Floreant 6-6, Gr. wns
- Celeritas – FC Vlotbrug 2-0
- MSV’71 – ’s Gravendeel 1-4
- Hermes DVS – Gr. Willem II / VAC 0-8
- Overmaas – TOGB (za) 6-1
- OHVV – Loosduinen 2-0
- Gouda – GDA 2-0
- Quick Steps – Meerburg 3-0
- GHVV’13 – Excelsior’20 1-3
- IJvv de Zwervers – WFB 1-3
- SJZ – Be Fair 1-3
- Vredenburch – Zinkwegse Boys 4-3
- GOZ – FC Maense 1-3
Derde Ronde (14 juni)
- SCH’44 – BSC’68 1-2
- Groeneweg- Bergambacht 4-5
- Vredenburch – FC Maense 0-5
- Be Fair – Excelsior’20 1-2
- Overmaas – Gr. Willem II / VAC 3-2
- Gouda – Quick Steps 2-2, Q.
- OHVV – WFB 2-0
- Celeritas – ’s Gravendeel 5-4
Finale (18 juni, neutraal terrein)
- BSC’68 – OHVV 1-2
- Celeritas – Excelsior’20 1-2
- Quick Steps – FC Maense 1-6
- Bergambacht – Overmaas 3-1
Derde / Vierde Klasse Zuid 1 (14 juni)
- 5. MOC’17 – Asperen 2-1
- 6. The Gunners – GVV Geldermalsen 3-0
- 7. ZBC’97- SV Top 2-2, Z.
- 8. SV Oss – Unitas 4-1
- 11. FC Perkouw – Steenbergen 2-2, Perk.
- 12. TSVV Merlijn – Dongen 0-2
- 13. Nieuwdorp – Krabbendijke 1-1, N.
- 14. Groot-Ammers – NOAD’32 1-1, Gr.
Finale (18 juni)
- MOC’17 -The Gunners 4-1
- ZBC’97 – SV Oss 5-3
- Perkouw – Dongen 0-2
- Nieuwdorp – Groot Ammers 2-2, N. wns.
Msv71-s Gravendeel is 1-3 en niet 1-4
svCharlois VR1-SVO DKS’17/Axel VR 1-14.30 uur
ZBC’97 – SV. OssJ 5-3 nv