Het bestuur van AGE-GGK kan melden dat Melvin Luiten is doorgestroomd en is aangesteld als Hoofdtrainer voor de zaterdag selectie heren seizoen 2022/2023.
Melvin Luiten is reeds vanaf zijn 15e jaar actief binnen de vereniging, in het begin als speler en als snel doorgestroomd als trainer/coach. Met veel plezier en passie heeft Melvin sinds jaar en dag de jeugd getraind met ook de daarbij behorende successen. Vele van die Jeugdspelers heeft hij zelfs nu gebracht tot aan de selectie van het eerste elftal. Ook als vrijwilliger is hij vol actief bezig geweest en draagt tot op de dag van vandaag nog steeds zijn steentje bij naast zijn coaching werkzaamheden. Als vrijwilliger heeft Melvin onder andere een zeer groot aandeel in de befaamde Jeugdkampen van onze club, een begrip voor alle jeugdleden.
De afgelopen drie jaar heeft Luiten als assistent trainer geopereerd onder M. Cabeza en laatste twee jaar onder de welbekende Slobodan Dutina. Nu Melvin Luiten zijn benodigde trainers diploma’s op zak heeft ziet AGE-GGL het als een beloning voor zijn altijd trouwe commitment naar de club om Melvin Luiten verantwoordelijk te maken voor de heren selectie samen met zijn nieuwe assistent Michael Michielse.







