Vrijdag 18 maart 2022 16.00 uur
Aan het stralend zonnige weer kwam ook vandaag nog geen einde al kregen we in de loop van de middag wel met enkele wolken te maken. Het werd 14 graden.
Komende avond en nacht is het helder en er is nauwelijks bewolking. De wind is zwak tot matig uit het oosten tot noordoosten. Het koelt af naar 3 graden.
Morgen wordt een stralend zonnige dag met nauwelijks bewolking. De wind is matig tot krachtig en komt uit het oosten tot noordoosten. Het blijft uiteraard overal droog. In de middag wordt het 13 garden. Door de stevige wind kan het wat kouder aanvoelen.
In de nacht van zaterdag op zondag zijn er opklaringen en wolkenvelden, maar de kans op neerslag is erg klein. Het koelt bij een iets afnemende wind uit het oosten af naar 3 graden.
Zondag zijn er weliswaar zonnige perioden, maar er trekken ook wolkenvelden over. Bij een matige wind uit het oosten wordt het in de middag 11 à 12 graden.
In de nacht naar maandag opklaringen met wolkenvelden en droog. Minimum temperatuur 4 graden.
Maandag zijn er zonnige perioden en wolkenvelden, maar ook dan lijkt het overal droog te blijven. De zwakke tot matige wind waait uit het zuiden tot zuidoosten. Het wordt met 15 graden weer iets zachter.
Vanaf dinsdag volgen weer een aantal zonnige en droge dagen. Dinsdag 17 à 18 graden, daarna maxima rond de 16 graden en aanhoudend droog.
Zaterdag: 100% kans op doorgaan van de wedstrijden van het 1e elftal op gras.
Zondag: 100% kans op doorgaan van de wedstrijden van het 1e elftal op gras.
Meer informatie over het weer kunt u vinden op www.leendekoning.nl








