Het is vandaag een spannende dag voor ADO Den Haag. De rechter spreekt zich dan uit over het akkoord dat Jeroen Reiziger, de onafhankelijke herstructureringsdeskundige, eind vorig jaar met de vele schuldeisers van de club heeft bereikt.
Volgens advocaat Jeroen Reiziger zijn de aandelen van UVS niets meer waard. Hij wil dat ze worden ingetrokken en hun rechtsgeldigheid verliezen. De licentiecommissie van de KNVB gaf eerder deze week het groene licht voor Globalon.
Jim van der Deijl van Omroep West meldt vandaag op twitter, dat UVS nu de licentiecommissie van de KNVB heeft verzocht om de goedkeuring van Globalon terug te draaien en op grond van Richtlijn Wijziging Zeggenschap een onderzoek te doen naar de rechtsgeldigheid van de overeenkomst tussen ADO Den Haag en Globalon. Zo zou blijken uit een e-mail van Hui Wang (foto) (van UVS) gericht aan advocaat Mark Boetekees van de KNVB.