Bram Ros, Jeroen Spruijt, Bram de Bruin en Dennis van der Plas spelen ook de komende seizoenen in het geel-zwart. Van Ros en Spruijt is het doorlopende contract opengebroken.
Zij hebben een nieuw tweejarig contract getekend met een optie op nog een seizoen. De Bruin verlengde zijn aflopende contract met twee seizoenen. Van der Plas tekende een nieuw contract van één seizoen plus een optie op nog een jaar.
Middenvelder Bram de Bruin (24) is bezig aan zijn tweede seizoen bij Rijnsburgse Boys en blijft in elk geval tot medio 2024. De Bruim speelde in het verleden onder meer bij Barendrecht en Capelle. “We waren er supersnel uit. Dat geldt trouwens ook voor de andere spelers die nu verlengd hebben, en dat is een goed teken. Rijnsburg is een mooie club, we hebben een leuke groep en ik heb het naar mijn zin. Door corona heb ik nog niet zoveel gespeeld, dus ik ben nog niet klaar hier. Tijdens het gesprek hebben we het ook gehad over de komende jaren. Zowel de club als ik wil graag een keer kampioen worden. Dat is een mooi doel om naartoe te werken.”







