Vandaag togen de rood blauwen naar Stad aan ‘t Haringvliet voor de 1e officiële wedstrijd van het seizoen.
Binnen vijf minuten waren er opgelegde kansen voor Tim Veerman echter zijn vizier stond nog niet op scherp. In de 17e min. het eerste wapenfeit van de thuisploeg een misverstand in de verdediging zorgde ervoor dat een vd voorwaartsen van SNS op keeper Orie af kon gaan in eerste instantie blokkeerde hij de bal, in tweede instantie werd de bal in het lege doel geschoven, 1-0 In de resterende minuten kregen de gasten nog een aantal mogelijkheden om de score gelijk te trekken helaas zonder resultaat. Met een 1-0 ruststand zochten beide ploegen de kleedkamer op.
Na de thee schoot TransvaliaZW uit de startblokken eerst was daar wederom een goede kans voor Tim met een uiterste inspanning van een verdediger kon hij van score afgehouden worden. In de 48’ min. was het wel raak Colhin Bechoe veroverde de bal op het middenveld, stuurde Redouan Azauag de diepte in waarna het een koud kunstje voor Tim Veerman was om de breed gegeven bal binnen te lopen 1-1.
In de 50e’ min. een crossbal van Julian Linger op Tim Veerman. Hij sneed voorlangs zijn tegenstander het 16m gebied binnen en werd op onreglementaire wijze afgestopt, strafschop. De toegekende strafschop werd feilloos door aanvoerder Mo Azauag binnengeschoten 1-2. De thuisclub probeerde het heft in handen te krijgen echter zonder resultaat daar tegenover verzuimde TransvaliaZW de wedstrijd definitief in het slot te gooien. Na 95 min. vond de arbiter het welletjes en konden de drie punten mee terug naar De Dijk.
Volgende week de 2e bekerwedstrijd thuis tegen SVV aftrap 14.30u. SVV heeft de eerste wedstrijd tegen derdeklasser Kamerik gewonnen het beloofd dus een spannende wedstrijd te worden.








