De voetbalverenigingen in de regio hebben vanaf zaterdag te maken met het coronatoegangsbewijs. Demissionair minister Hugo de Jonge maakte gisteren bekend dat de maatregelen op terrassen worden versoepeld. Wil je in de horeca, dus ook bij de voetbalvereniging, naar de WC, dan zal je buiten een plaats moeten zoeken als je niet getest, recentelijk geen corona hebt gehad, of niet gevaccineerd bent.
Het NOC*NSF maakt op haar website de maatregelen inzichtelijk. Vanaf 25 september 2021 is het mogelijk toegang tot horeca te krijgen met een corona-toegangsbewijs. Voor de sport zijn er een aantal uitzonderingen hierin. Zo is het mogelijk om een deel van de sportkantine/horeca af te scheiden van de rest van de ruimte zodat de sportkantine gebruikt kan blijven worden ook zonder coronatoegangsbewijs. Belangrijk hierbij is dat er een duidelijk afgescheiden gedeelte voor de horeca zichtbaar moet zijn met bijv. een lint, tape of een plantenbak.
Wanneer er wel CTB (Coronatoegangsbewijs) nodig is:
- voor het zittend nuttigen van eten en drinken binnen in het afgescheiden gedeelte voor horeca;
- wanneer de sportbeoefening in de horeca plaatsvindt, bv. darts of biljart in een café/restaurant.
Wanneer er geen CTB (Coronatoegangsbewijs) nodig is:
- voor het gebruik van terrassen buiten en het afhalen van eten en drinken;
- het nuttigen van afgehaald eten en drinken buiten het afgescheiden horeca gedeelte;
- voor het beoefenen van sport in bijv buurthuizen, mits het horeca gedeelte afgescheiden is van de andere activiteiten.
Te zielig voor woorden gewoon .
Niet bij ons
Krijg je toch huilbuien van.
Afscheiding in kantine? Wie slepen er met hun slipjes over de vloer dan?
Krijgen we ook gescheiden wc’s of dienen we in de bossages onze behoefte te doen?
Te triest voor woorden en welke malloten hier aan mee doen zijn net zo triest.
Keurig. Mensen met een andere mening malloten noemen.
Ze worden steeds gekker