De kans dat Lutsharel Geertruida en Feyenoord een nieuw contract tekenen wordt steeds kleiner. Dat meldt Feyenoord-watcher Martijn Krabbendam op Twitter. Geertruida heeft nog een contract van een jaar bij Feyenoord.
Feyenoord en Geertruida zijn al tijden bezig het contract van de talentvolle verdediger te verlengen. Tot een akkoord lijkt het niet te komen nadat het management van Geertruida de uiterste aanbieding van Feyenoord weigerde.
SOCIAL
#Feyenoord staakt de onderhandelingen met Lutsharel #Geertruida over nieuw contract. Zie zo @VI_nl voor de details
— Martijn Krabbendam (@Mkrabby) July 30, 2021
graag of niet hij komt gvd net kijken daaaaag
Geertruida leeft in de veronderstelling dat hij een salaris kan vragen dat bij een topclub hoort.
Vanuit het amateurvoetbal zal er wel interesse getoond worden denk ik.
Banken
Ongelooflijk kan net zijn schoenveters vast maken en heeft al eisen die de club niet zal betalen. Arnesen krijg gelijk dat hij dan de onderhandelingen staakt en niet toegeeft aan meneer zijn eisen wat ze ook zijn.
Zo’n beperkte voetballer, strik eromheen en wegwezen
Als die z’n contract niet wil verlengen dan ook niet meer opstellen kijken als hij niet meer speelt wie hem volgend jaar wilt hebben zonder speel minuten
Mijnheer wil niet verlengen dus loopt volgend jaar ook gratis de deur uit