Na een raar eindigend seizoen 2019/2020 volgde een nog vervelender 2020/2021. De hoofdmacht van Spartaan’20 kwam slechts vier competitiewedstrijden in actie en daarna stond alles stil. Iedereen ziet natuurlijk weer uit naar competitievoetbal! Bestuur en technische staf van Spartaan’20 zijn al enkele maanden druk bezig met de voorbereidingen op het seizoen 2021/2022.
Er lopen nog gesprekken, maar de selectie is bijna rond.
De krachten die het Spartaans-shirt blijven dragen: Diego Liefden, Enes Ozturk, Osman Tozlu, Shelton Wijngaarde, Talib Azaroiali, Xavier Akinrinbola en Yasar Cavdar.
Nieuwe gezichten die in de selectie worden begroet vanuit de eigen Onder-21 selectie van het afgelopen seizoen: Ayrton Cicilia, Junior Ashu, Dion Hooi, Raygivano Dompig en Sany Ayeva. Ayrton speelde in de paar wedstrijden van het 1e al enkele malen mee. Dion en Raygivano waren al min of meer vaste keus in het seizoen 2019/2020, Raygivano debuteerde zelfs al nog als O17-speler in 1 in het seizoen 2017/2018. Deze mannen wilden zich afgelopen competitie graag laten zien op het hoge niveau van O21. Helaas kwam corona. Nu stromen zij graag weer door naar de hoofdmacht!
Keeper Coen Laurens maakt een nog grotere stap. Afgelopen jaargang was Coen de vaste keus in O19-1. Én hij moest aan de bak in 1: in de voetsporen van zijn vader debuteerde Coen in oktober 2020. Komend seizoen treedt hij toe tot de hoofdselectie en slaat als ‘coming man’ O21 over.
Van Excelsior M komt over Obrean Cronie (21). Maar ook Obrean is geen onbekend gezicht aan de Oldegaarde. Hij wisselde de jeugdopleidingen van Spartaan’20 en Sparta af en speelde ook in O19. De écht nieuwe gezichten in de selectie zijn: Jerome Agbo (26), Raul Kertodikromo (23) en Sebastiao Quiavuazou (22). Jerome komt over van Leonidas en is een uitstekende centrale verdediger die ook als controlerende middenvelder goed uit de voeten kan. Raul komt van VOC en is een fysiek sterke middenvelder. Ook Sebastiao, die van YVV de Zwervers komt, speelt het liefst op het middenveld.