Op 15 juni om 23:59 sluit de overschrijving voor amateurclubs. Onderstaand de overschrijvingen voor het zondagvoetbal.
Heeft u een overschrijving of mist u een speler of club? Mail dan naar info@voetbalrotterdam.nl.
OVERSCHRIJVINGEN
- Klik hier voor de overschrijvingen van de divisies
- Klik hier voor de overschrijvingen van de hoofdklassen
- Klik hier voor de overschrijvingen van de Eerste Klasse (za)
- Klik hier voor de overschrijvingen van de Tweede Klasse (za)
- Klik hier voor de overschrijvingen van de Derde Klasse (za)
- Klik hier voor de overschrijvingen van de Vierde Klasse (za)
- Klik hier voor de overschrijvingen van het Zondagvoetbal.
Eerste Klasse
- Komen: Bjorn Fahmel (Spijkenisse), Giovanni Soares (XerxesDZB), Ihzi Oussama (Excelsior Maasluis), Ioldi Soares (CWO), Melivai Krolis (Spartaan 20), Raoul Pinas (Spijkenisse), Swendly Albertus (Spartaan 20), Quentin Albertus (Excelsior Maasluis)
- Gaan: David Veauthier (stopt), Kevin Soares (FC Banlieue), Kevin Ketting (stopt), Murat Kilic (SV Charlois), Rahim Babayigit (stopt), Tadeau van La Para (Hillegersberg), Yoran van Zon (stopt)
DHC
- Komen: –
- Gaan: –
- Komen:
- Gaan:
- Komen: Hamza Mehrach (Dilletant), Tom Schwiebbe (Haastrecht).
- Gaan: Leroy Brank (stopt), Daan de Heer (stopt), Haitam El Harti (Be Fair), Erwin van de Wal (Gouda), Mick van der Kaa (ONA), Jesse Branderhorst (XerxesDZB)
ONA
- Komen: Mick van der Kaa (Olympia).
- Gaan: Maik Zielhorst (GSV), Erik van der Laan (stopt).
Spartaan’20
- Komen: Poya Maleki Seifar (DHC), Jerome Agbo (Leonidas), Desmond Asare (Leonidas), Raul Kertodikromo (VOC), Sebastiou Quiavuazou (YVV Zwervers), Sidney Groenewegen (TOGB), Obrean Cronie (Excelsior M., Angelo Semil (Geen club).
- Gaan: Batuhan Saglam (HBSS), Jawad Bellahsan (Spijkenisse), Melivai Krolis (CVV Zwervers), Rowendey Schoop (Nieuwerkerk), Roy Fernandes (Den Hoorn), Shayron Curiel (Zwaluwen), Swendly Albertus (CVV Zwervers) Yves Basfielt (Kethel Spaland), Yordi Godijn (Rijnmond Hoogvliet Sport).
Tweede Klasse
Antibarbari
- Komen: Djamel Leeflang (Quick Boys 2)
- Gaan:
DONK
- Komen: Jeroen Borsboom (Jodan Boys)
- Gaan: Geen
- Komen: Kiefer Boers (SVV), Ibrahim Lamrini (Smitshoek), Faysal Bouchhachakhe (Spartaan ’20), Maurice van der Linden (HOV/DJSCR), Kick Kerklaan (Leonidas), Immerson Fortes (Kethel Spaland).
- Gaan: Mark van Es (Zwaluwen), Eren Yildituran (Nootdorp), Murat Gok (Nootdorp), Ayoub Kadiri (RKDEO).
- Komen: Abdel El Bahraoui (Achilles’29), Christopher Promes (Rijsoord), Djemiran Otte (Spijkenisse), Sevket Kasaroglu (NBSVV), Quincy de Lobel (Hellevoetsluis), Ackeo Liefden (Rijnmond HS), Michael Blommeart (LMO).
- Gaan: Remon Gouw (stopt), Stevert Verschoor (SCO’63), Brain Reek (stopt), Regilio Ramsubagh (Hermes DVS), Aykut Nargun (Hermes DVS), Steven Cijntje (Neptunes-Schiebroek), Shelton Martis (stopt).
RVC’33
- Komen: Stefan van der Meer (Be Fair)
- Gaan: Geen
VFC
- Komen: Robin Hos (Kethel Spaland), Moussa Sall (Excelsior’20), Bram van Rij (VFC-za).
- Gaan: Casper Ketting (stopt)
Derde Klasse en lager
Charlois, SV
- Komen:
- Gaan:
Dubbeldam
- Komen: Geen
- Gaan: Geen
FC Dordrecht (AV)
- Komen: Dennis van der Heiden (GSC/ODS), Kevin Zimmerman (SSW) Ricardo Ottevanger (SSW), Bram Slagter (SC Emma), Donoven Braaf (Groot-Ammers), Yarno Teuling (ZBVH).
- Gaan: Joey Faasen (Wieldrecht), Michael Bosua, Luferda Marchena (beiden SC Emma).
GSC/ODS
- Komen: Regga Regales (EBOH), Hakan Tokul (Pelikaan), Sadik Sogut (Oranje Wit), Emre Sogut (DFC), Younnes Taouil (Kozakken Boys), Aykut Sahin (SC Emma), Kemal Cabuk, Dolunay Kemaldar (EBOH), Houssem Ghazouani en Tolgahan Korkmaz (GSC/ODS zat).
- Gaan: Geen
HOV/DJSCR
- Komen: Roy van Zon (CVV Zwervers), Rachid el Khalifi (SC Emma), Junior Isak (Sparta AV), Samir Guerrouj (HWD), Jeandrickson Pauletta (Leonidas)
- Gaan: Hasan Edirneli (COAL), Osman Bekircan (COAL), Mertcan Kayabal (COAL), Raafat Hafez (COAL), Dogükan Alagöz (onbekend), Maurice van der Linden (FC IJsselmonde-zo)
HWD
- Komen: Abderrahim El Ghaddar (Blijdorp), Renato Espirito Santo Fortes Paula (Blijdorp), Erkan Cankaya (Excelsior Rotterdam), Ayman El M’kadmi (SC Feyenoord), Mohammed Oulad Abdellah (XerxesDZB)
- Gaan: Samir Guerrouj (Zwarte Pijl), Ashraf El Iddrioui (HOV/DJSCR), El Houcin Hammach (Zwarte Pijl), Mohammed Aghzenay (Swift Boys), Youssef El Bahri (Swift Boys), Mounir Boukhari (Swift Boys), Benacir Esghir (Swift Boys), Khalid Mouhouh (Swift Boys).
Kethel Spaland
- Komen: Stefan Culibrk (Excelsior M), Sergio van Snek (HBSS), Michael Koolmees (LMO), Bilal Korkmaz (SV Charlois).
- Gaan: Robin Hos (VFC-zo), Bob Hersbach (stopt), Wesley Schouten (SVH).
Pretoria
- Komen: –
- Gaan: –
SC Emma
- Komen: –
- Gaan: –
- Komen: –
- Gaan: Thomas van Prooijen (Nieuw-Lekkerland), Chevillio Halden (FC IJsselmonde), Kevin Medina (FC IJsselmonde), Derstin Makiesse (stopt).
Steeds Hooger
- Komen: Mitchell Hendriks (BVCB), Shannon Koetsier (Spartaan’20), Sjoerd Ooms (vv Hardinxveld), Diederick van der Linden (Floreant).
- Gaan: Jeffrey Lamse (Onbekend), Simon Blok (Onbekend), Michel Hol (Lager Elftal) en Richard Sonneveld (Lager Elftal).
Heeft u een overschrijving of mist u een speler of club? Mail dan naar info@voetbalrotterdam.nl
OVERSCHRIJVINGEN
- Klik hier voor de overschrijvingen van de divisies
- Klik hier voor de overschrijvingen van de hoofdklassen
- Klik hier voor de overschrijvingen van de Eerste Klasse (za)
- Klik hier voor de overschrijvingen van de Tweede Klasse (za)
- Klik hier voor de overschrijvingen van de Derde Klasse (za)
- Klik hier voor de overschrijvingen van de Vierde Klasse (za)
- Klik hier voor de overschrijvingen van het Zondagvoetbal.