Feyenoord neemt het woensdagavond in De Kuip op tegen Heracles. De Rotterdammers zien Orkun Kokcu en Lucas Pratto terugkeren in de basiself.
Feyenoord: Marsman; Geertruida, Spajic, Senesi, Malacia; Fer, Toornstra, Kökcü, Berghuis, Pratto; Sinisterra.
𝐗𝐈 𝐅𝐞𝐲𝐞𝐧𝐨𝐨𝐫𝐝! 🔴⚪️⚫️#feyher • #TOTOKNVBBeker
— Feyenoord Rotterdam (@Feyenoord) January 20, 2021
Pratto kan wat mij betreft terug in het vliegtuig. Wat slecht vergeleken met wat we hebben.
Wim Altena goh, dat heb je snel gezien. Nog meer nieuws in je glazen bol?
Willem Nederveen nee, maar als ik het zie, hou ik je op de hoogte.
Graag
Wim Altena misschien eens kijken hoe en of hij aangespeeld wordt door de buitenspelers. Heb gisteren een keer of 5 gezien dat Berghuis zelf schoot terwijl afleggen een betere optie was. En ja ben zelf jeugdtrainer geweest en heb daar mijn diploma’s voor gehaald. En als ik zo een speler zou hebben ging die de hele 2e helft alleen op veld 14 met de bal spelen. Alleen!!!!
Jim Gerritsen 3, 6, 20, 22, 38 en 39
Wim Altena en het reserve getal: 020.
Beide zeer zwak….
Pratto ook terug, maar naar Argentinië lijkt mij…
Was beiden niets, Pratto gelijk strik om en terug naar Argentinië raakt geen bal en heeft hij hem dan is hij voor de tegenpartij, weggegooid geld.
Kokcu beetje blinde loper