Sinds september 2018 is Hellevoetsluis één van de 15 amateurpartners van SBV Excelsior. Hellevoetsluis heeft hierdoor de mogelijkheid activiteiten en evenementen te organiseren met Excelsior en gebruik te maken van de kennis en expertise van de Rotterdamse betaald voetbalclub.
Zo kan er meegelopen worden met de trainers van Excelsior, lopen er talenten stage bij de jeugdafdeling, zijn er studiereizen, zet Excelsior trainers in bij de Hellevoeters, kunnen wedstrijden van het eerste elftal bezocht worden, kunnen sponsoren kennismaken met de businessclub etc. Excelsior ziet in Hellevoetsluis een club die veel overeenkomsten heeft met de Rotterdammers. ‘v.v. Hellevoetsluis is een mooie voetbalvereniging, waar eenzelfde gemoedelijke en familiaire sfeer hangt als bij Excelsior.
Het partnership is voor ons extra waardevol, omdat wij op Voorne-Putten nog geen samenwerkingspartner hadden’, aldus Niels Redert, directeur van Excelsior4All, de maatschappelijke tak van de BVO. Van beide kanten is de samenwerking in de afgelopen 2 seizoenen goed bevallen, zodat beide clubs de intentie uitgesproken hebben deze samenwerking te gaan intensiveren. Het verlengen van de samenwerking werd op zaterdag 31 oktober 2020 bekrachtigd met het zetten van een handtekening onder de samenwerkingsovereenkomst.