Feyenoord zal geen nieuwe speler meer halen in de laatste twee dagen van de transferperiode, tenzij er nog iemand vertrekt. Op maandagochtend speelt er nog niets, ook niet rondom aanvoerder Steven Berghuis.
Mocht de sterkhouder toch nog op het laatste moment vertrekken, dan zal Frank Arnesen zich nog gaan roeren op de transfermarkt. Vooralsnog is dat niet het geval.
Een eventuele komst (op huurbasis) van Joshua Zirkzee lijkt daarmee ook ver weg voor de Rotterdammers. Trainer Dick Advocaat liet zondag weten dat hij graag zou zien dat de aanvaller, die door Bayern München verhuurd mag worden, naar Rotterdam komt. De kans dat dit ook daadwerkelijk gebeurt lijkt dus klein te zijn.
Naar mijn idee moeten ze juist alles doen om Steven te houden, laat hem lekker een nieuwe mister Feijenoord worden, en zijn carriere bij ons afsluiten! Wat je ook voor hem krijgt, wat ga je dan reeel haalbaar terug kopen?
Peter Post Tanane van vitesse is wel een goeie optie
Opsluiten in de kuip kan die niet weg
Pfffff….hou nou is op over berghuis..!!
Berghuis blijven in Rotterdam