KNVB maakt speeldagen KNVB-beker bekend

0

Het programma van de eerste ronde in de TOTO KNVB Beker is gewijzigd. De duels waarin amateurclubs in actie komen, zijn verschoven naar 1 en 2 december.

Aangezien de amateurcompetitie stilligt voor de komende vier weken en er door amateurverenigingen ook niet getraind mag worden in volledige vorm zijn alle wedstrijden tussen amateurverenigingen onderling en de wedstrijden tussen amateurverenigingen en betaald voetbalclubs verplaatst. De wedstrijden waarbij betaald voetbalclubs onderling spelen op 26, 27 en 28 oktober gaan gewoon door op de vastgestelde dagen en tijden.

Het speelschema

Datum en tijdstip Wedstrijd
Maandag 26 oktober 18.45 uur Excelsior – Helmond Sport
Maandag 26 oktober 21.00 uur Go Ahead Eagles – NAC Breda
Dinsdag 27 oktober 18.45 uur FC Twente – De Graafschap
Dinsdag 27 oktober 19.45 uur VVV-Venlo – FC Den Bosch
Dinsdag 27 oktober 19.45 uur SC Heerenveen – TOP Oss
Dinsdag 27 oktober 21.00 uur FC Dordrecht – FC Utrecht
Woensdag 28 oktober 18.45 uur ADO Den Haag – Sparta Rotterdam
Woensdag 28 oktober 19.45 uur FC Emmen – FC Eindhoven
Woensdag 28 oktober 19.45 uur Heracles Almelo – Telstar
Woensdag 28 oktober 19.45 uur RKC Waalwijk – SC Cambuur
Woensdag 28 oktober 21.00 uur Roda JC – Fortuna Sittard
Dinsdag 1 december 19.45 uur Scheveningen – Almere City
Dinsdag 1 december 19.45 uur Rijnsburgse Boys – Excelsior Maassluis
Dinsdag 1 december 19.45 uur Barendrecht – Achilles Veen
Dinsdag 1 december 19.45 uur OFC – MVV
Dinsdag 1 december 19.45 uur ODIN’59 – FC Volendam
Dinsdag 1 december 19.45 uur DTS’35 – Quick Boys
Dinsdag 1 december 19.45 uur Staphorst – PEC Zwolle
Dinsdag 1 december 19.45 uur Sliedrecht – IJsselmeervogels
Woensdag 2 december 19.45 uur Quick – NEC
Woensdag 2 december 19.45 uur Capelle – AFC
Woensdag 2 december 19.45 uur DVS’33 Ermelo – Willem II
Woensdag 2 december 19.45 uur Kozakken Boys – Harkemase Boys
Woensdag 2 december 19.45 uur HHC Hardenberg – Vitesse
Woensdag 2 december 19.45 uur OSS’20 – Katwijk
Woensdag 2 december 19.45 uur Westlandia – SteDoCo
Woensdag 2 december 19.45 uur UNA – Groene Ster
Woensdag 2 december 19.45 uur TEC – FC Groningen

Laat een antwoord achter