Zuidland verzuimde in de eerste minuten al om afstand te nemen van Leonidas.
Dat kwam de ploeg van Tom Larssen duur te staan, toen Leonidas halverwege de eerste helft brutaal de leiding nam. Via Robin van Buuren wist Zuidland de schade vrij vlot te herstellen. Met een 1-1 stand gingen de ploegen de rust in.
De voor Ruben Speelpenning ingevallen Nick Koopal eiste in twee minuten tijd na de thee de hoofdrol voor zich op. Na een goede aanval hield Koopal overzicht en gunde Neal van Buuren de 2-1. Nog geen minuut later kon een actie van diezelfde Nick Koopal alleen door een overtreding binnen de zestien gestopt worden.
De elf meter trap werd daarna door Robin van Buuren feilloos binnen geschoten. Zuidland verzuimde daarna in meerdere malen de trekker over te halen. Tien minuten voor tijd knalde Robin van Buuren van afstand nog een keet raak en bepaalde daarmee de eindstand op 4-1.