Programma & Uitslagen KNVB-beker (Groep 2)

0

De KNVB heeft vrijdagnacht de indeling voor de KNVB-districtsbeker bekend gemaakt. De districtsbeker wordt gestart in het laatste weekend van augustus en ook de eerste twee weekenden van september staan in het teken van de districtsbeker.

DISTRICTSBEKER

DISTRICTSBEKER 2020/2021 (WEST II, Groep 2)

  • 1: Bergambacht, Bernardus 0-1, CVC Reeuwijk, DUNO
    • 29/8: Bernardus – DUNO, Bergambacht – CVC Reeuwijk 1-3
    • 5/9: DUNO – Bergambacht 4-3, CVC Reeuwijk – Bernardus 3-0
    • 12/9: CVC Reeuwijk – DUNO, Bernardus – Bergambacht
  • 2: Aarlanderveen, KMD, Koudekerk, Moerkapelle
    • 29/8: Aarlanderveen – Koudekerk 1-2, Moerkapelle – KMD 0-1
    • 5/9: KMD – Aarlanderveen 4-1, Koudekerk – Moerkapelle 2-0
    • 12/9: Moerkapelle – Aarlanderveen, Koudekerk – KMD
  • 4: Floreant, Gouda, Loosduinen, Woubrugge
    • 29/8: Floreant – Loosduinen 2-3, Woubrugge – Gouda 1-1
    • 5/9: Gouda – Floreant 0-2, Loosduinen – Woubrugge 4-2
    • 12/9: Floreant – Woubrugge, Gouda – Loosduinen
  • 5: Alphia, DSVP, SJC, SPV’81
    • 29/8: SPV’81 – Alphia 2-4, DSVP – SJC 1-2
    • 5/9: Alphia – DSVP 0-1, SJC – SPV’81
    • 12/9: SPV’81 – DSVP, SJC – Alphia
  • 6: BSC’68, FC Oegstgeest, LYRA, SJZ
    • 29/8: SJZ – BSC’68 0-1, LYRA – FC Oegstgeest 4-3
    • 5/9: BSC’68 – LYRA, FC Oegstgeest – SJZ 1-1
    • 12/9: SJZ – LYRA, FC Oegstgeest – BSC’68
  • 8: DWO, GSV, Meerburg, Schipluiden
    • 29/8: Meerburg – GSV 1-1, Schipluiden – DWO 0-0
    • 5/9:DWO – Meerburg 6-1, GSV – Schipluiden 0-0
    • 12/9: Schipluiden – Meerburg, GSV – DWO
  • 9: Duindorp, Gouderak, LSVV’70, Sporting Leiden
    • 29/8: LSVV’70 – Gouderak, Sporting Leiden – Duindorp 3-3
    • 4/9: Duindorp – LSVV’70 1-2
    • 5/9: Gouderak – Sporting Leiden 0-2
    • 12/9: Gouderak – Duindorp, Sporting Leiden – LSVV’70
  • 10: Moordrecht, Quick Boys 2, Roodenburg, TAVV
    • 29/8: Moordrecht – TAVV, Roodenburg – Quick Boys 2 1-5
    • 5/9: Quick Boys 2 – Moordrecht 10-0, TAVV – Roodenburg
    • 12/9: TAVV – Quick Boys 2, Roodenburg – Moordrecht
  • 11: Ammerstolse SV, Football Factory, Lugdunum, FC Rijnvogels 2
    • 29/8: Ammerstolse SV – Lugdunum 2-9, Football Factory – FC Rijnvogels 2 0-3
    • 5/9: FC Rijnvogels 2 – Ammerstolse SV 11-1, Lugdunum, Football Factory
    • 12/9: FC Rijnvogels 2 – Lugdunum, Ammerstolse SV – Football Factory
  • 12: Nieuwkoop, Stolwijk, TAC’90, Warmunda
    • 29/8: TAC’90 – Stolwijk 4-1, Warmunda – Nieuwkoop AFG.
    • 5/9: Nieuwkoop, TAC’90 AFG., Stolwijk – Warmunda 2-0
    • 12/9: Stolwijk – Nieuwkoop, Warmunda – TAC’90
  • 13: Blauw Zwart, REMO, Kickers, Haastrecht
    • 29/8: Haastrecht – kickers’69 6-1, Blauw Zwart – REMO 0-0
    • 5/9: REMO – Haastrecht 2-6, Kickers’69 – Blauw Zwart 0-3
    • 12/9: Kickers’6 – REMO, Blauw Zwart – Haastrecht
  • 14: Cabauw, MMO, MVV’27, Perkouw
    • 29/8: Perkouw – Cabauw 1-4, MMO – MVV’27 0-2
    • 5/9: MVV’27 – Perkouw 2-1, Cabauw – MMO 2-2
    • 12/9: MVV’27 – Cabauw, Perkouw – MMO
  • 15: Haagse Hout, Kamerik, Rhoon, VDL
    • 29/8: Rhoon – VDL 3-3, Haagse Hout – Kamerik 5-4
    • 5/9: Kamerik – Rhoon 0-2, VDL – Haagse Hout 5-0
    • 12/9: Kamerik – VDL, Rhoon – Haagse Hout
  • 16: HBSS, HPSV, Naaldwijk, Rohda’76
    • 29/8: HBSS – Naaldwijk 3-0, HPSV – Rohada’76 1-1
    • 5/9: Rohda’76 – HBSS 2-2, Naaldwijk – HPSV 5-1
    • 12/9: Rohda’76 – Naaldwijk, HBSS – HPSV
  • 19: DVC, FC IJsselmonde (za), PGS/Vogel, Sportief
    • 29/8: Sportief – PGS/Vogel 2-5, DVC – FC IJsselmonde 2-6
    • 5/9: PGS/Vogel – DVC 5-0, FC IJsselmonde – Sportief
    • 12/9: Sportief – DVC, FC IJsselmonde – PGS/Vogel
  • 20: FC Zoetermeer, HMSH, LMO, Zwammerdam
    • 29/8: HMSH – LMO 4-2, FC Zoetermeer – Zwammerdam 3-4
    • 5/9: Zwammerdam – HMSH 6-0, LMO – FC Zoetermeer 5-2
    • 12/9: FC Zoetermeer – HMSH, LMO – Zwammerdam
  • 21: GR Willem VAC, NSV’46, Oud-Beijerland, Celeritas
    • 29/8: GR WII VAC – NSV’46 4-0, Celeritas – Oud-Beijerland 4-0
    • 5/9: Oud-Beijerland – GR WII VAC 3-3, NSV’46 – Celeritas
    • 12/9: GR WII VAC – Celeritas, Oud-Beijerland – NSV’46
  • 22: FC Oudewater, HDV, Quintus, Zevenhoven
    • 29/8: Zevenhoven – HDV 9-0, Quintus – FC Oudewater 4-2
    • 5/9: HDV – Quintus, FC Oudewater – Zevenhoven 4-2
    • 12/9: HDV – FC Oudewater, Quintus – Zevenhoven
  • 23: ‘s Gravendeel, GSC/ESDO, Oliveo, WDS
    • 29/8: ‘s Gravendeel – WDS 2-4, GSC ESDO – Oliveo 1-6
    • 5/9: WDS – GSC ESDO 3-2, Oliveo – ‘s Gravendeel 3-1
    • 12/9: Oliveo – WDS, ‘s Gravendeel – GSC ESDO
  • 24: Alphense Boys, Houtwijk, KSD/Marine, Zwarte Pijl
    • 29/8: Houtwijk – KSD-Marine AFG., Alphense Boys – Zwarte Pijl 1-4
    • 5/9: Zwarte Pijl – Houtwijk 4-3, KSD-Marine – Alphense Boys 3-0
    • 12/9: KSD-Marine – Zwarte Pijl, Alphense Boys – Houtwijk
  • 25: BMT, Bodegraven, Laakkwartier, SSS
    • 29/8: Laakkwartier – SSS 3-5, BMT – Bodegraven 1-0
    • 5/9: Bodegraven – Laakkwartier 2-3, SSS – BMT 3-3
    • 12/9: SSS – Bodegraven, BMT – Laakkwartier
  • 26: Blijdorp, VCS, Woerden, IJvv de Zwervers
    • 29/8: Woerden – VCS 0-3, Blijdorp – IJvv de Zwervers 5-5
    • 5/9: IJvv de Zwervers – Woerden 1-1, VCS – Blijdorp 6-0
    • 12/9: Blijdorp – Woerden, VCS – IJvv de Zwervers
  • 27: GDA, GLZ/Delfshaven, VEP, VVOR
    • 29/8: VVOR – VEP 2-2, GDA – GLZ/Delfshaven 2-2
    • 5/9: GLZ/Delfshaven – VVOR 2-5, VEP – GDA 2-1
    • 12/9: VEP – GLZ/Delfshaven, GDA – VVOR
  • 28: Erasmus, Hillegersberg (za), DJS, PPSC
    • 29/8: Erasmus – DJS 2-1, PPSC – Hillegersberg 3-1
    • 5/9: DJS – PPSC 4-3, Hillegersberg – Erasmus
    • 12/9: Erasmus – PPSC, Hillegersberg – DJS
  • 29: Nieuwerkerk, Maasdijk, Swift Boys, Toofan
    • 29/8: Nieuwerkerk – Maasdijk 1-0, Swift Boys – Toofan 2-1
    • 5/9:Toofan – Nieuwerkerk 0-6, Maasdijk – Swift Boys 3-2
    • 12/9: Swift Boys – Nieuwerkerk, Maasdijk – Toofan
  • 30: Den Bommel, Excelsior R., Victoria’04, Hekelingen
    • 29/8: Den Bommel – Victoria’04 2-6, Excelsior R. – Hekelingen 1-4
    • 5/9: Hekelingen – Den Bommel 5-5, Victoria’04 – Excelsior R. 8-1
    • 12/9: Hekelingen – Victoria’04, Den Bommel – Excelsior R.
  • 31: Maense, NOCKralingen, SCO’63, VFC (za)
    • 29/8: SCO’63 – NOCKralingen 1-2, FC Maense – VFC 1-2
    • 5/9: VFC – SCO’63 2-0, NOCKralingen – FC Maense 1-1
    • 12/9: SCO’63 – FC Maensen, VFC – NOCKralingen
  • 32: GHVV’13, Herkingen’55, MSV’71, TOGB (za)
    • 29/8: Herkingen’55 – GHVV’13 1-4, TOGB – MSV’71 3-3
    • 5/9: GHVV’13 – TOGB 5-2, MSV’71 – Herkingen’55 2-0
    • 12/9: GHVV’13 – MSV’71, TOGB – Herkingen’55
  • 33: HWD (za), OVV, Overmaas, Rockanje
    • 29/8: OVV – Overmaas 4-0, Rockanje – HWD 1-8
    • 5/9: HWD – OVV  GST., Overmaas – Rockanje 1-1
    • 12/9: Rockanje – OVV, Overmaas – HWD
  • 34: CKC, HermesDVS, OFB, Vierpolders
    • 29/8: Vierpolders – OFB 3-4, CKC – HermesDVS 6-1
    • 5/9: OFB – CKC 3-4, HermesDVS – Vierpolders 4-1
    • 12/9: Vierpolders – CKC, HermesDVS – OFB
  • 35: BZC/Zuiderpark, Excelsior’20, Melissant, NBSVV
    • 29/8: NBSVV – Melissant 1-3, BZC/Zuiderpark – Excelsior’20 2-1
    • 5/9: Melissant – BZC/Zuiderpark 0-3, Excelsior’20 – NBSVV
    • 12/9: Melissant – Excelsior’20, BZC/Zuiderpark – NBSVV
  • 36: Lekkerkerk, NTVV, Piershil, SVV
    • 29/8: NTVV – Piershil 1-2, Lekkerkerk – SVV 3-1
    • 5/9: Piershil – Lekkerkerk 0-2, SVV – NTVV 4-1
    • 12/9: NTVV – Lekkerkerk, SVV – Piershil
  • 37: DVO’32, SNS, Simonshaven, VOB
    • 29/8: Simonshaven – DVO’32 1-5, VOB – SNS 4-2
    • 5/9: SNS – Simonshaven , DVO’32 – VOB 5-1
    • 12/9: Simonshaven – VOB, SNS – DVO’32
  • 38: FC Vlotbrug, Goudswaardse Boys, Rotterdam United, WFB
    • 29/8: FC Vlotbrug – Rotterdam United 2-1, Goudswaardse Boys – WFB 1-2
    • 5/9: WFB – FC Vlotbrug 1-1, Rotterdam United – Goudswaardse Boys 1-1
    • 12/9: Goudswaardse Boys – FC Vlotbrug,  Rotterdam United – WFB
  • 39: AGE-GGK, Botlek, GOZ, Stellendam
    • 29/8: AGE-GGK – GOZ 2-1, Botlek – Stellendam AFG
    • 5/9: Stellendam – AGE-GGK afg., GOZ – Botlek 3-1
    • 12/9:  Botlek – AGE-GGK
    • 15/9: GOZ – Stellendam
  • 40: Egelantier Boys, SDV, Zuidland, Zwartewaal
    • 29/8: SDV – Zwartewaal 2-1, Egelantier Boys – Zuidland 0-5
    • 5/9: Zwartewaal – Egelantier Boys 4-1, Zuidland – SDV 6-0
    • 12/9: SDV – Egelantier Boys, Zuidland – Zwartewaal
  • 41: Bolnes (za), Dilettant, Flakkee, TransvaliaZW
    • 29/8: TransvaliaZW – Flakkee 3-3, Dilettant – Bolnes 4-3
    • 5/9: Bolnes – TransvaliaZW1-5,  Flakkee – Dilettant 0-0
    • 12/9: TransvaliaZW – Dilettant, Bolnes – Flakkee
  • 42: DVV’09, Leonidas, Pernis, Zestienhoven
    • 29/8: DVV’09 – Pernis 2-1, Leonidas – Zestienhoven 2-1
    • 5/9: Pernis – Leonidas AFG., Zestienhoven, DVV’09 AFG
    • 12/9: Pernis – Zestienhoven, Leonidas – DVV’09
  • 43: DRL, OHVV, Schoonhoven, Zinkwegse Boys
    • 29/8: OHVV – Schoonhoven 3-3, Zinkwegse Boys – DRL 3-1
    • 5/9: DRL – OHVV 2-5, Schoonhoven – Zinkwegse Boys 5-0
    • 12/9: OHVV – Zinkwegse Boys, DRL – Schoonhoven
  • 44: FIOS, Ommoord, Rijnmond HS, ZBVH
    • 29/8: FIOS – Rijnmond HS 1-5, ZBVH – Ommoord 5-3
    • 5/9: Rijnmond HS – ZBVH 6-1, Ommoord – FIOS 1-0
    • 12/9: Rijnmond HS – Ommoord, ZBVH – FIOS
  • 45: Abbenbroek, HOV/DJSCR, Kethel Spaland, WCR
    • 29/8: Abbenbroek – HOV/DJSCR 12-0, Kethel Spaland – WCR 7-1
    • 5/9: WCR – Abbenbroek 2-3, HOV/DJSCR – Kethel Spaland 0-9
    • 12/9: HOV/DJSCR – WCR, Kethel Spaland – Abbenbroek

ZONDAG

  • 1: Bolnes, Nicolaas Boys, Steeds Hooger, WVC
    • 30/8: Bolnes – Nicolaas Boys 0-7, Steeds Hooger – WVC 3-1
    • 3/9: WVC – Bolnes 3-1
    • 6/9: Nicolaas Boys – Steeds Hooger 1-1
    • 10/9: Steeds Hooger – Bolnes
    • 13/9: Nicolaas Boys – WVC
  • 2: Alphen, Slikkerveer, Voorschoten’97, Zuid West DH
    • 30/8: Alphen – Slikkerveer 4-7, Voorschoten’97 – Zuid West DH 2-3
    • 6/9: Slikkerveer – Voorschoten’97 6-0, Zuid West DH – Alphen
    • 13/9: Slikkerveer – Zuid West DH, Voorschoten’97 – Alphen
  • 4: ODB, SEP, SV Charlois, Erasmus
    • 30/8: SEP – ODB 3-2
    • 6/9: ODB – SV Charlois
    • 13/9: SEP – SV Charlois, Erasmus – ODB
  • 5: Kethel Spaland, Sporting Leiden, TOGB 2, SV Madestein
    • 30/8: TOGB 2 – Sporting Leiden 2-0, Madestein – Kethel Spaland 13
    • 6/9: Sporting Leiden – Madestein, Kethel Spaland – TOGB 2
    • 13/9: Sporting Leiden – Kethel Spaland, Madestein – TOGB 2
  • 6: DHL, HWD, Pretoria, SJC 2
    • 30/8: DHL – Pretoria 8-1, HWD – SJC 2 1 -7
    • 3/9 Pretoria – HWD
    • 6/9:  SJC 2 – DHL
    • 10/9: SJC 2 – Pretoria
    • 13/9: DHL – HWD
  • 7: HOV/DJSCR, SVV, WIK
    • 30/8: WIK – SVV 2-4
    • 3/9: SVV – HOV/DJSCR
    • 13/9: HOV/DJSCR – WIK

Laat een antwoord achter