Eind augustus en de eerste twee weekeinden van september wordt er voor de KNVB-beker gespeeld. Onderstaand een overzicht van de programma’s en de uitslagen.
DISTRICTSBEKER
- Klik hier voor het programma & uitslagen van de landelijke KNVB-beker
- Klik hier voor het programma & uitslagen van Groep 1
- Klik hier voor het programma & uitslagen van Groep 2
- Klik hier voor het programma & uitslagen van Zuid 1
DISTRICTSBEKER 2020/2021 (WEST II, Groep 1)
- 2: DCV, HVC’10, VUC, Wippolder
- 29/8: HVC’10 – DCV 4-4
- 30/8: Wippolder – VUC 1-1
- 5/9: VUC – HVC’10 2-3, DCV – Wippolder 4-1
- 12/9: VUC – DCV, HVC’10 – Wippolder
- 4: DHC, Die Haghe, VFC (zo), Westlandia (za)
- 29/8: Die Haghe – VFC 1-0, Westlandia – DHC 0-3
- 5/9: DHC – Die Haghe 3-2, VFC – Westlandia 5-0
- 12/9: Westlandia – Die Haghe
- 13/9: VFC – DHC
- 5: BVCB, Berkel, Nootdorp, RKDEO
- 29/8: Nootdorp – Berkel 4-1, RKDEO – BVCB 0-2
- 5/9: BVCB – Nootdorp 1-0, Berkel – RKDEO 1-5
- 12/9: BVCB – Berkel, Nootdorp – RKDEO
- 6: Forum Sport, Hillegersberg (zo), Wateringse Veld, Wilhelmus
- 29/8: Forum Sport – Hillegersberg 2-0, Wilhelmus – Wateringse Veld / Kr. 3-4
- 5/9: Wateringse Veld / Kr. – Forum Sport 0-4
- 6/9: Hillegersberg – Wilhelmus 2-2
- 12/9: Wilhelmus – Forum Sport, Hillegersberg – Wateringse Veld / Kr.
- 7: ASC, CION, Concordia, VELO
- 29/9: CION – Concordia 1-1, ASC – VELO 0-5
- 5/9: VELO – CION 2-1
- 6/9: Concordia – ASC 2-0
- 12/9: ASC – CION, Concordia – VELO
- 8: Neptunus-Schiebroek, COAL, HVV, Charlois (za)
- 29/8: HVV – sv Charlois UITG., Neptunus-Schiebroek – COAL 2-1
- 5/9: SV Charlois – Neptunus-Schiebroek AFG.
- 6/9: COAL – HVV 2-1
- 12/9: Neptunus-Schiebroek – HVV, SV Charlois – COAL
- 9: Heinenoord, Laakkwartier, Meeuwenplaat, NSVV
- 29/9: Laakkwartier – NSVV 3-1, Heinenoord – Meeuwenplaat 4-0
- 5/9: NSVV – Heinenoord 0-2
- 6/9: Meeuwenplaat – Laakkwartier 3-3
- 12/9: Meeuwenplaat – NSVV, Laakkwartier – Heinenoord
- 10: FC IJsselmonde, SHO, SVS, Te Werve
- 29/9: FC IJsselmonde – SVS 2-4, SHO – Te Werve 8-2
- 5/9: Te Werve – FC IJsselmonde, SVS – SHO AFG.
- 12-9: SVS – Te Werve, SHO – FC IJsselmonde
- 11: Antibarbari, DOSR, Sparta (AV), XerxesDZB (za)
- 29/8: Sparta (AV) – Antibarbar 4-1, DOSR – XerxesDZB 1-5
- 5/9: XerxesDZB – Sparta (AV) 2-1
- 6/9: Antibarbari – DOSR 2-2
- 12/9: Antibarbari – XerxesDZB, DOSR – Sparta (AV)
- 12: CWO, DoCoS, RVVH, XerxesDZB (zo)
- 29/8: RVVH – CWO 2-2, XerxesDZB – DoCoS 1-3
- 5/9: DoCoS – RVVH 0-5, CWO – XerxesDZB 5-0
- 12/9: DoCoS – CWO, RVVH – XerxesDZB
- 13: FC Binnenmaas, Brielle, DBGC, Excelsior’20 (zo)
- 29/8: Excelsior’20 – FC Binnenmaas 0-4
- 5/9: FC Binnenmaas – Brielle 0-6, DBGC – Excelsior’20 1-0
- 8/9: Brielle – DBGC
- 12/9: DBGC – FC Binnenmaas, Excelsior’20 – Brielle
- 14: Full Speed, Hellevoetsluis, Nieuwenhoorn, Strijen
- 29/8: Nieuwenhoorn – Hellevoetsluis 0-0, Strijen – Full Speed 1-3
- 5/9: Hellevoetsluis – Strijen 4-3, Full Speed – Nieuwenhoorn 3-8
- 12/9: Nieuwenhoorn – Strijen, Full Speed – Hellevoetsluis
- 16: DONK, Deltasport, ROAC, Van Nispen
- 29/8: DONK – Deltasport 3-2, Van Nispen – ROAC
- 5/9: Deltasport – Van Nispen 2-3
- 6/9: ROAC- DONK 1-1
- 12/9: Van Nispen – DONK, Deltasport – ROAC
- 17: Alexandria’66, RVC’33, Spartaan’20, UVS
- 29/8: Alexandria’66 – UVS 1-0
- 30/9: RVC’33 – Spartaan’20 0-4
- 5/9: UVS – RVC’33 5-0, Spartaan’20 – Alexandria’66
- 12/9: RVC’33 – Alexandria’66, UVS – Spartaan’20
- 18: DSO, ESTO, Honselersdijk, Olympia
- 29/8: DSO – ESTO, Honselersdijk – Olympia 2-2
- 5/9: ESTO – Honselersdijk 1-1, Olympia – DSO AFG.
- 12/9: DSO – Honselersdijk
- 13/9: Olympia – ESTO
- 19: CVV Zwervers, Groeneweg, Soccer Boys, Spirit
- 29/8: Soccer Boys – CVV Zwervers 1-5, Groeneweg – Spirit 1-3
- 5/9: Spirit – Soccer Boys 3-1
- 6/9: CVV Zwervers – Groeneweg 2-2
- 12/9:
- 20: HMSH, ONA, Rozenburg, Vitesse Delft
- 29/8: ONA – Rozenburg 3-1, Vitesse Delft – HMSH 6-1
- 5/9: Vitesse Delft – ONA 6-2, Rozenburg – HMSH 2-2
- 12/9: