Loting eerste ronde Palace Casino Cup bekend

2

Op maandagavond is er bij RTV Rijnmond geloot voor de VoetbalRijnmond Cup. Het toernooi, dat wordt georganiseerd door VoetbalRotterdam.nl, werd afgelopen seizoen door corona niet afgemaakt en zal binnenkort weer opnieuw aanvangen. De data van de wedstrijden zullen morgen verschijnen op www.voetbalrijnmondcup.nl. Hierop zullen later deze week ook de lotingen van de andere categorieën verschijnen.

Loting eerste ronde Palace Casino Cup (Regio 1)

  • Zwaluwen – HWD (zo)
  • TOGB (zo) – HWD (za)
  • Zestienhoven – ONA
  • Excelsior’20 (zo) – SVV (zo)
  • Antibarbari – Olympia
  • CVV Zwervers – Excelsior’20 (za)
  • Jodan Boys – GSV
  • Maense – Capelle
  • Nieuwekerk – TOGB (za)
  • CVC Reeuwijk – BVCB
  • SVV (za) – XerxesDZB (zo)
  • DVO’32 – Excelsior Maassluis
  • CION – GLZ/Delfshaven
  • HOV/DJSCR (zo) – CKC
  • Alexandria’66 – Swift Boys
  • SpartaAV – Soccer Boys
  • NOCKralingen (za) – Steeds Hooger
  • Kethel Spaland (za) – Ommoord
  • Deltasport – HOV/DJSCR (za)
  • HermesDVS – VFC (za)
  • SVS – VOC
  • VOB -Berkel
  • Lekkerkerk – AGE/GGK 
  • DONK – CWO 
  • Kethel Spaland (zo) – Perkouw
  • Hillegersberg (zo) – Neptunus Schiebroek
  • Blijdorp – SDV
  • HBSS – Bergambacht
  • Victoria’04 – XerxesDZB (za)
  • PPSC – Dilettant
  • VVOR – Leonidas 
  • Maasdijk – Hillegersberg (za)
  • DCV – NSVV

Loting eerste ronde Palace Casino Cup (Regio 2)

  • Zuidland – Abbenbroek
  • Spartaan’20 – SSS
  • Slikkerveer – Heerjansdam
  • ZBC’97 – DRL
  • SV Poortugaal – Wieldrecht
  • FC IJsselmonde (zo) – Overmaas
  • SV Charlois (za) – OHVV
  • Oud-Beijerland – Bolnes (zo)
  • GHVV’13 – Binnenmaas
  • Egelantier Boys – Rijnmond Hoogvliet Sport
  • Pretoria – Botlek
  • De Zwerver – WFB
  • De Jonge Spartaan – Rozenburg
  • IFC (za) – Brielle
  • Nieuwenhoorn – Groote Lindt
  • Meeuwenplaat – GOZ
  • Rijsoord – Zinkwegse Boys
  • ASWH – Simonshaven
  • RVVH – SCO’63
  • Rockanje – Heinenoord
  • Barendrecht – NBSVV
  • IJVV de Zwervers – DordrechtAV
  • Papendrecht – Pernis
  • COAL – BZC/Zuiderpark
  • Spijkenisse – Vlotbrug
  • Bolnes (za) – SV Charlois (zo)
  • ‘s-Gravendeel – Rhoon
  • WCR – SHO
  • FC IJsselmonde (za) – Vierpolders
  • GSC/ODS (zo) – Smitshoek
  • Pelikaan – IFC (zo)
  • GSC/ODS (za) – Hellevoetsluis
  • LMO vrij

2 Comments
  1. Peet Roobol zegt

    Mooie loting Peter Ketting

  2. Amiit Somai zegt

    Melvin Luiten

Laat een antwoord achter