Uitslagen zaterdag 15 augustus

1

In de regio worden de komende periode veel oefenwedstrijden gespeeld. Onderstaand een overzicht van het programma.

Heeft u een toevoeging, mail dan naar info@voetbalrotterdam.nl

ZATERDAG 15 AUGUSTUS

  • ‘s Gravendeel – Kogelvangers 2-1
  • Abbenbroek – Excelsior’20 (za) 4-1
  • Achilles Veen – Halsteren 3-1
  • ASWH – OJC Rosmalen 3-1
  • Bergambacht – Perkouw 2-1
  • Botlek – DRL 5-1
  • Bruse Boys – Strijen 1-3
  • BVCB – RBC 2-0
  • CION – VFC (zo) 4-1
  • CKC – VOB 6-2
  • CVC Reeuwijk – DSO
  • CWO – VDL 1-0
  • De Alblas – Zwaluwe 3-3
  • Dilettant – TOGB (za) 3-6
  • Drechtstreek – Oosterhout 1-0
  • Dubbeldam (za) – ASWH 2 2-0
    DVV’09 – Bruse Boys 2 9-0
  • FC ‘s Gravenzande – Spartaan’20 2-1
  • FC Binnenmaas – SHO 1-4
  • FC Boshuizen – Zwaluwen 2-1
  • FC Dordrecht – Excelsior M. 3-1
  • FC IJsselmonde (za) – Egelantier Boys 4-2
  • FC IJsselmonde (za) – Sparta (AV) 2
  • FC Vlotbrug – SCO’63 4-0
    Flakkee – SNS 4-3
  • GHVV’13 – Smitshoek 2 4-2
  • GOZ – Groote Lindt 2-4
  • Hardinxveld – SVW 1-0
  • Herkingen’55 – Piershil 6-0
  • HermesDVS – VFC (za) 1-2
  • HVC’10 – Honselersdijk 3-0
  • Jodan Boys – TOGB (zo) 4-0
  • Klundert – DBGC 1-4
  • Leerdam Sport – Heukelum 1-5
  • Melissant – Stavenisse 3-0
  • NBSVV – TransvaliaZW 0-1
  • Nieuwenhoorn – Sparta (AV) 3-1
  • Nieuwerkerk – Hillegersberg (za) 1-0
  • Nootdorp – Die Haghe 3-0
  • Kozakken Boys – Capelle 5-1
  • Naaldwijk – RAS 1-0
  • Nieuw Vossemeer – OFB 1-4
  • Maasdijk – LYRA 2-1
  • OHVV – DVO’32 0-4
  • Overmaas – Pelikaan 2
  • OVV – Rozenburg 2-1
  • Papendrecht – GJS 0-5
  • Poortugaal – XerxesDZB (za)
  • Prinsenland – NSVV 4-0
  • Rijnmond HS – Alexandria’66 2-2
  • Rhoon – FC Maense 4-4
  • SC Feyenoord 2 – IJvv de Zwervers 4-0
  • Schelluinen – GVV’63 2-1
  • Schoonhoven – Oranje Wit 2 4-0
  • SDC Putten – Unitas (zo) 0-3
  • Simonshaven – Blijdorp 2-5
  • Sliedrecht – Wieldrecht 1-2
  • Soccer Boys – SVS 2-6
  • Spijkenisse – Barendrecht 1-4
  • SSS – De Fendert 3-1
  • SteDoCo – Heinenoord 4-1
  • SVC’08 – Brielle 2-1
  • TAC’90 – Zwarte Pijl 2-1
  • Te Werve – SV Charlois 1-0
  • Unitas (za) – IFC (za) 4-0
  • VFC (za) – HermesDVS 1-1
  • Victoria’04 – Pernis AFG.
  • Vierpolders – NTVV 1-1
  • VVGZ – ZBC’97 1-2
  • WFB – Kloetinge O23 4-4
  • WHS – FIOS
  • Zuidland – VVOR 3-1
  • Zwartewaal – Hekelingen 2-1

BZC/Zuiderpark-toernooi

  • BZC/Zuiderpark – Zestienhoven 0-4 / Deltasport – LMO 3-0
  • BZC/Zuiderpark – LMO 1-3 / Zestienhoven – Deltasport 0-2
  • BZC/Zuiderpark – Deltasport 0-6 / Zestienhoven – LMO 0-0

Meeuwenplaat-toernooi

  • Meeuwenplaat – Kethel Spaland 3-2
  • FC IJsselmonde (zo) – Zinkwegse Boys 8-2

Ridderkerk -toernooi

  • Slikkerveer – Bolnes 5-0
  • RVVH – Rijsoord 0-4

Smitshoek-toernooi

  • Voorschoten’97 – Heerjansdam 2-3
  • Smitshoek – SC Feyenoord 1-1

ZONDAG 16 AUGUSTUS

  • Finales COAL-toernooi
  • BSC Roosendaal – FC Dordrecht (AV)
  • HOV/DJSCR (zo) – Rising Stars
  • SV Charlois – Antibarbari
  • TAC’90 – ONA
  • VOC – IFC
  • VUC – Excelsior’20 (zo)
1 reactie
  1. Robert Jan de Mik zegt

    Nbsvv transvalia 0-1

Laat een antwoord achter