In de regio worden de komende periode veel oefenwedstrijden gespeeld. Onderstaand een overzicht van het programma.
Heeft u een toevoeging, mail dan naar info@voetbalrotterdam.nl
ZATERDAG 15 AUGUSTUS
- ’s Gravendeel – Kogelvangers 2-1
- Abbenbroek – Excelsior’20 (za) 4-1
- Achilles Veen – Halsteren 3-1
- ASWH – OJC Rosmalen 3-1
- Bergambacht – Perkouw 2-1
- Botlek – DRL 5-1
- Bruse Boys – Strijen 1-3
- BVCB – RBC 2-0
- CION – VFC (zo) 4-1
- CKC – VOB 6-2
- CVC Reeuwijk – DSO
- CWO – VDL 1-0
- De Alblas – Zwaluwe 3-3
- Dilettant – TOGB (za) 3-6
- Drechtstreek – Oosterhout 1-0
- Dubbeldam (za) – ASWH 2 2-0
DVV’09 – Bruse Boys 2 9-0 - FC ’s Gravenzande – Spartaan’20 2-1
- FC Binnenmaas – SHO 1-4
- FC Boshuizen – Zwaluwen 2-1
- FC Dordrecht – Excelsior M. 3-1
- FC IJsselmonde (za) – Egelantier Boys 4-2
- FC IJsselmonde (za) – Sparta (AV) 2
- FC Vlotbrug – SCO’63 4-0
Flakkee – SNS 4-3 - GHVV’13 – Smitshoek 2 4-2
- GOZ – Groote Lindt 2-4
- Hardinxveld – SVW 1-0
- Herkingen’55 – Piershil 6-0
- HermesDVS – VFC (za) 1-2
- HVC’10 – Honselersdijk 3-0
- Jodan Boys – TOGB (zo) 4-0
- Klundert – DBGC 1-4
- Leerdam Sport – Heukelum 1-5
- Melissant – Stavenisse 3-0
- NBSVV – TransvaliaZW 0-1
- Nieuwenhoorn – Sparta (AV) 3-1
- Nieuwerkerk – Hillegersberg (za) 1-0
- Nootdorp – Die Haghe 3-0
- Kozakken Boys – Capelle 5-1
- Naaldwijk – RAS 1-0
- Nieuw Vossemeer – OFB 1-4
- Maasdijk – LYRA 2-1
- OHVV – DVO’32 0-4
- Overmaas – Pelikaan 2
- OVV – Rozenburg 2-1
- Papendrecht – GJS 0-5
- Poortugaal – XerxesDZB (za)
- Prinsenland – NSVV 4-0
- Rijnmond HS – Alexandria’66 2-2
- Rhoon – FC Maense 4-4
- SC Feyenoord 2 – IJvv de Zwervers 4-0
- Schelluinen – GVV’63 2-1
- Schoonhoven – Oranje Wit 2 4-0
- SDC Putten – Unitas (zo) 0-3
- Simonshaven – Blijdorp 2-5
- Sliedrecht – Wieldrecht 1-2
- Soccer Boys – SVS 2-6
- Spijkenisse – Barendrecht 1-4
- SSS – De Fendert 3-1
- SteDoCo – Heinenoord 4-1
- SVC’08 – Brielle 2-1
- TAC’90 – Zwarte Pijl 2-1
- Te Werve – SV Charlois 1-0
- Unitas (za) – IFC (za) 4-0
- VFC (za) – HermesDVS 1-1
- Victoria’04 – Pernis AFG.
- Vierpolders – NTVV 1-1
- VVGZ – ZBC’97 1-2
- WFB – Kloetinge O23 4-4
- WHS – FIOS
- Zuidland – VVOR 3-1
- Zwartewaal – Hekelingen 2-1
BZC/Zuiderpark-toernooi
- BZC/Zuiderpark – Zestienhoven 0-4 / Deltasport – LMO 3-0
- BZC/Zuiderpark – LMO 1-3 / Zestienhoven – Deltasport 0-2
- BZC/Zuiderpark – Deltasport 0-6 / Zestienhoven – LMO 0-0
Meeuwenplaat-toernooi
- Meeuwenplaat – Kethel Spaland 3-2
- FC IJsselmonde (zo) – Zinkwegse Boys 8-2
Ridderkerk -toernooi
- Slikkerveer – Bolnes 5-0
- RVVH – Rijsoord 0-4
Smitshoek-toernooi
- Voorschoten’97 – Heerjansdam 2-3
- Smitshoek – SC Feyenoord 1-1
ZONDAG 16 AUGUSTUS
- Finales COAL-toernooi
- BSC Roosendaal – FC Dordrecht (AV)
- HOV/DJSCR (zo) – Rising Stars
- SV Charlois – Antibarbari
- TAC’90 – ONA
- VOC – IFC
- VUC – Excelsior’20 (zo)
Nbsvv transvalia 0-1