Programma 15 en 16 augustus

0

In de regio worden de komende periode veel oefenwedstrijden gespeeld. Onderstaand een overzicht van het programma.

Heeft u een toevoeging, mail dan naar info@voetbalrotterdam.nl

ZATERDAG 15 AUGUSTUS

  • ‘s Gravendeel – Kogelvangers
  • Abbenbroek – Excelsior’20 (za)
  • ASWH – OJC Rosmalen
  • Bergambacht – Perkouw
  • BVCB – RBC
  • CION – VFC (zo)
  • CKC – VOB
  • CVC Reeuwijk – DSO
  • CWO – VDL
  • De Alblas – Zwaluwe
  • Dilettant – Lekkerkerk AFG.
  • Drechtstreek – Oosterhout
  • FC ‘s Gravenzande – Spartaan’20
  • FC Binnenmaas – SHO
  • FC Boshuizen – Zwaluwen
  • FC Dordrecht – Excelsior M.
  • FC IJsselmonde (za) – Egelantier Boys
  • FC IJsselmonde (za) – Sparta (AV) 2
  • FC Vlotbrug – SCO’63
  • GHVV’13 – Smitshoek 2
  • GOZ – Groote Lindt
  • Hardinxveld – SVW
  • Herkingen’55 – Piershil
  • HermesDVS – VFC (za)
  • HVC’10 – Honselersdijk
  • Jodan Boys – TOGB (zo)
  • Klundert – DBGC
  • NBSVV – TransvaliaZW
  • Nieuwenhoorn – Sparta (AV)
  • Nieuwerkerk – Hillegersberg (za)
  • Kozakken Boys – Capelle
  • Nieuw Vossemeer – OFB
  • OHVV – DVO’32
  • Overmaas – Pelikaan 2
  • OVV – Rozenburg
  • Papendrecht – GJS
  • Poortugaal – XerxesDZB (za)
  • Prinsenland – NSVV
  • Rijnmond HS – Alexandria’66
  • Rhoon – FC Maense
  • Schoonhoven – Oranje Wit 2
  • SDC Putten – Unitas (zo)
  • Soccer Boys – SVS
  • Spijkenisse – Barendrecht
  • SteDoCo – Heinenoord
  • SVC’08 – Brielle
  • Unitas (za) – IFC (za)
  • Victoria’04 – Pernis AFG.
  • Vierpolders – NTVV
  • VVGZ – ZBC’97
  • WHS – FIOS
  • Zuidland – VVOR
  • Zwartewaal – Hekelingen

BZC/Zuiderpark-toernooi

  • 14:30: BZC/Zuiderpark – Zestienhoven / Deltasport – LMO
  • 15:15: BZC/Zuiderpark – LMO / Zestienhoven – Deltasport
  • 16:00: BZC/Zuiderpark – Deltasport / Zestienhoven – LMO

Meeuwenplaat-toernooi (17:00)

  • Meeuwenplaat – Kethel Spaland
  • FC IJsselmonde (zo) – Zinkwegse Boys

Ridderkerk -toernooi

  • Slikkerveer – Bolnes (12:00)
  • RVVH – Rijsoord

Smitshoek-toernooi

  • Voorschoten’97 – Heerjansdam (12:30)
  • Smitshoek – SC Feyenoord (15:00)

ZONDAG 16 AUGUSTUS

  • Finales COAL-toernooi
  • BSC Roosendaal – FC Dordrecht (AV)
  • HOV/DJSCR (zo) – Rising Stars
  • SV Charlois – Antibarbari
  • VOC – IFC
  • VUC – Excelsior’20 (zo)

Laat een antwoord achter