Indelingen zaterdagvoetbal 20/21

3

In Sportlink zijn de indelingen voor komend seizoen bekend gemaakt.

De competities zullen halverwege september van start aan. Eind augustus zullen clubs aan het bekertoernooi beginnen. Die indelingen volgen later. De overige indelingen kunt u onderaan dit artikel vinden.

Zaterdagvoetbal

  • 1B: BVCB, Brielle, Heerjansdam, Heinenoord, Kloetinge, Neptunus-Schiebroek, Nieuw Lekkerland, Nieuwenhoorn, Oranje Wit, RVVH, SHO, Terneuzense Boys, Papendrecht, XerxesDZB
  • 1C: Almkerk, FC De Bilt, FC Breukelen, GRC’14, Huizen, LRC, Montfoort, Nivo Sparta, Roda’46, SVL, Sliedrecht, WNC, Woudenberg, Zuidvogels.
  • 2C: Berkel, DSO, DoCoS, HVC’10, Kagia, RCL, SVC’08, Soccer Boys, UVS, Van Nispen, Vitesse Delft, Waterings Veld, Te Werve, Westlandia.
  • 2D: Hellevoetsluis, Alexandria’66. SVS, Rozenburg, CWO, Spirit, CION, VVGZ, Pelikaan, SV Charlois, DCV, FC Binnenmaas, Deltasport, Sparta (AV).
  • 2E:  Heer Arendskerke, Arnemuiden, Bruse Boys, DBGC, De Meeuwen, FC Axel, MZC’11, NSVV, Oostkapelle, SSV’65, Serooskerke, Strijen, Walcheren, Yerseke.
  • 2F: Altena, Arkel, De Zwerver, Drechtstreek, EBOH, GJS, Heukelum, Roda Boys, SVW, Sleeuwijk, Tricht, Wieldrecht, Wilhelmina’26, Woudrichem.
  • 3A:  Aarlanderveen, Alphia, Be Fair, Blauw Zwart, CVC Reeuwijk, DWO, Oegstgeest, Gouda, Lugdunum,  Nieuwkoop, Sporting Leiden, TAVV, VVC, VVSB
  • 3B: Ariston’80, DSVP, DUNO, Duindorp, KMD, LYRA, Loosduinen, MVV’27, Naaldwijk, Quick Steps, Schipluiden, SC Monster, VDL, Verburch.
  • 3B Zuid 1: De Fendert, Duiveland, Halsteren, Kapelle, Klundert, Kogelvangers, Krabbendijke, NOAD’67, Prinsenland, SEOLTO, Tholense Boy, WHS, ZSC’62, Zwaluwe.
  • 3C: BZC/Zuiderpark, Botlek, DVO’32, FC Vlotbrug, GHVV’13, HBSS, Kethel Spaland, Leonidas, OVV, Rhoon, Rijnmond HS, VFC, Vierpolders, Zuidland.
  • 3C Zuid 1: Alblasserdam, Ameide, De Alblas, Dilettant, Groot Ammers, Hardinxveld, Lekkerkerk, PErkouw, SV Meerkerk, Schelluinen, Schoonhoven, Streefkerk, VVAC, Vuren.
  • 3D: ‘s Gravendeel, DFC, Den Bommel, Dubbeldam, FC IJsselmonde, Groote Lindt, DJS, LMO, Nieuwerkerk, Oud-Beijerland, SSS, VVOR, Zwarte Pijl, IJvv de Zwervers.
  • 3D Zuid 1: BZC’14, GDC, GVV’63, HSSC’61, Haaften, MVV’58, NEO’25, NOAD’32, ONI, SC Everstein, BLC, SV Capelle, Sparta’30, TSVV Merlijn.
  • 3D West I: Brederodes, DESTO, DSVU, EDO, FC Oudewater, Focus’07, Hercules, Houten, Kockengen,SV Lopik, OSM’75, Odysseus’91, Voorwaarts, Vriendenschaar. 
  • 4C: ASW, Ammerstol, BSC’68, Bergambacht, Cabauw, Floreant, GSV, Gouderak, Moerkapelle, Moordrecht, Oosterheem, SPV’81, Stolwijk, Haastrecht.
  • 4C Zuid 1: Alliance, Baronie, Boeimeer, DHV, DOSKO, DVO’60, FC Bergen, GSC/ODS, IFC, Internos, MOC’17, SSW, The Gunners, ZBC’97.
  • 4F: AGE-GGK, Blijdorp, Excelsior’20, GLZ/Delfshaven, HWD, HermesDVS, MSV’71, Maasdijk, Maense, PPSC, Rotterdam United, SVV, VOB, Victoria’04.
  • 4G: Bolnes, CKC, DRL, Excelsior R, HOV.DJSCR, Hillegersberg, NOCKralingen, Ommoord, Overmaas, SDV, Swift Boys, TOGB, Zestienhoven.
  • 4H: Egelantier Boys, GOZ, Goudswaardse Boys, NBSVV, Pernis, Piershil, SCO’63, Simonshaven, TransvaliaZW, WCR, ZBVH, Zinkwegse Boys, Hekelingen.
  • 4I: Abbenbroek, DVV’09, FIOS, Flakkee, Herkingen’55, Melissant, NTVV, OFB, OHVV, Rockanje, SNS, Stellendam, WFB, Zwartewaal.

INDELINGEN 2020/2021

3 Comments
  1. Pietje Pie zegt

    Definitief of

  2. Sls Danny zegt

    Volgens mij niet ik mis ook paar ploegen

  3. Henk van der Nat zegt

    Niet te openen met al die reclame

Laat een antwoord achter