Soufian Charraoui is de laatste kwaliteitsimpuls voor de selectie van RBC. Met de komst van de 23-jarige aanvaller van Hoofdklasser Leonidas zijn de oranjehemden klaar voor de strijd in de Tweede Klasse.
Charraoui verliet in 2015 de jeugdopleiding van RVVH om te debuteren in het 1e elftal van eersteklasser CVV Zwervers. Vervolgens speelde hij twee seizoenen voor Spartaan’20 waarmee hij naar de Eerste Klasse promoveerde. Beide voetbaljaargangen beëindigde Charraoui als clubtopscorer. Dat leverde hem in 2018 een overgang op naar Hoofdklasser Unitas.
Naast het veldvoetbal excelleerde Charraoui ook in de Eredivisie van het zaalvoetbal bij Feyenoord Futsal. Dat leverde hem al een paar keer een selectie voor het Nederlands zaalvoetbalteam op. Toen Excelsior Maassluis hem vorig seizoen naar de Tweede Divisie haalde, besloot de Rotterdammer te stoppen met zaalvoetbal.
Nadat Charraoui bij Excelsior Maassluis vertrok sloot hij aan bij zondag hoofdklasser Leonidas.