We zien het al in alle landen waar weer gevoetbald wordt: lege stadions. Door het coronavirus mag er geen publiek bij de wedstrijden zijn en dus hoor je geen gezang, is er geen sfeer en voel je geen deinende tribunes bij een doelpunt. Maar hoe groot is de invloed van een leeg stadion straks op de prestaties van Feyenoord?
Ook de Feyenoordspelers van nu denken al na over wedstrijden zonder supporters. Feyenoord-spits Nicolai Jørgensen is direct duidelijk: “Supporters betekenen alles. Het geeft ons twintig of dertig procent meer. Of misschien nog meer. Het is lastig uit te leggen. Maar het is niet alleen de support voor ons, het is ook wat ze met een tegenstander doen. Het is belangrijk om ze weer terug te krijgen in het stadion. Dat maakt het voetbal ook een stuk leuker.”









Wel zonder jou ga lekker oefenen op kunstgras we hebben bozenik en spelers die er wel op willen spelen en niet geblesseerd zijn
Als jij nou ook meer gaf dan komen we er wel
Als hij nog minder gaat geven scoort hij helemaal niet meer.