Bram van Os tekent als HJO bij DVO’32

2

DVO’32 heeft Bram van Os aangesteld als Technisch Jeugd Coördinator.

Bram van Os zal in deze rol het jeugdvoetbal binnen DVO’32 opnieuw gaan inrichten en een optimaal sport- en leerklimaat creëren voor zowel de jeugdspelers als de jeugdtrainers. Deze functie bekleedde Bram al eerder binnen vv Nieuwenhoorn, vv Zwaluwen en sv Bolnes en was als voetbalbegeleider actief binnen RKC Waalwijk, Vitesse en Brabant United. Het aantrekken van Bram van Os is een belangrijke stap in de ontwikkeling van onze vereniging. De aantrekkingskracht van de vereniging is de afgelopen jaren sterk toegenomen. Om dit succes van onze vereniging in lengte van jaren te kunnen continueren, zal de aandacht komende jaren komen te liggen op het verbeteren van onze jeugdopleiding.

DVO’32 speelt een bijzonder belangrijke rol tussen de wijken Westwijk, VOP, Indische Buurt en het Centrum. Deze functie en afspiegeling zien zij ook graag terug binnen onze jeugdteams. Saamhorigheid, plezier en ontwikkelen onder de juiste normen en waarden als speler en als persoon, staan voor DVO’32 hierin centraal. Met Bram van Os heeft DVO’32 de juiste persoon met een schat aan ervaring gevonden om hier invulling aan te gaan geven.

2 Comments
  1. Aitor Spetter zegt

    Succes Bram.

  2. Peter Heinerman zegt

    Gefeliciteerd Bram

Laat een antwoord achter