Overschrijvingen zondagvoetbal

0

Op 15 juni om 23:59 sluit de overschrijving voor amateurclubs. Onderstaand de overschrijvingen voor het zondagvoetbal. 

Heeft u een overschrijving of mist u een speler of club? Mail dan naar info@voetbalrotterdam.nl.

OVERSCHRIJVINGEN

Eerste Klasse

CVV Zwervers

  • Komen: Roelof Breukhoven en Kevin Ketting (beiden Ommoord), Oneal Maatsen (Spijkenisse), Giorgio Winter (Leonidas) Rik de Vries (Capelle), Murat Kilic (COAL), Joel Barereto en Kevin Soares (beiden Vitesse Delft).
  • Gaan: Ioldi Soares (CWO), Festus Attobra (onbekend), Jair Silva (onbekend), Max Teeuwen (Sparta AV), Yairo van Horik (CKC), Franck Seuguep Tchuissen (Neptunus-Schiebroek).

DHC

  • Komen: –
  • Gaan: –

Groeneweg

  • Komen: –
  • Gaan: –

Hillegersberg

  • Komen: 
  • Gaan: 

Olympia

  • Komen: Leroy Brank (Jodan Boys)
  • Gaan: 

ONA

  • Komen: Aziz el Bouazatti (Aarlanderveen), Fahri Margoun (Aarlanderveen),  Nordin Foutouhi (De Jodan Boys), Noanen Benjaafar ( De Jodan Boys), Jilles Oosterom (Gouda), Michel Bloemen (Gouda), Stefan Kapteijn (Gouda)
  • Gaan: Mo Faouzi (stopt). Khalid Khouakhi (GSV)

Spartaan’20

  • Komen: Yordi Godijn (IFC), Roy Fernandes (Den Hoorn), Jawad Bellashan (vv Dongen), Ives Basfielt (Alexandria’66), Rogyear Anita (FC Barber Curaçao)
  • Gaan: Delano Kortstam (Pelikaan), Jorgen Gomes (AFC Eskilstuna)

Tweede Klasse

Antibarbari

  • Komen: Patrick Barendse (FC Medemblik), Joey Barendse (FC Medemblik), Samir Boujellad (DVSU), Mark van Heusden (DWOW), Stijn Lavooij (C.S.V. Vios Vaassen), Maurice Vermeulen (VVGZ).
  • Gaan: Joe Thomas (VOC), Will Kiers (Nieuw-Lekkerland), Joost Bruijsten (Stopt)

COAL

  • Komen: Amel Avdic (SDV), Lotfi El Amri (XerxesDZB-zo), Nima Tabrizi (NEC ama), Rob Molly (HWD-zo), Youssef Tarrahi (HWD-zo), Brahim Akachar (HWD-zo), Juari Fonseca Alves (HWD-zo), Raafat Hafez (HWD-zo), Cengizhan Topal (CWO), Yanik van Broekhoven (Blijdorp), Jeremy Lynch (HWD-zo), Hanin Azaroiali (HWD-zo), Brian Terbeek (HWD-zo), Mohamed Bozhar (HWD-zo), Hamid El Hammouchi (HWD-zo), Nourdin Akachar (HWD-zo).
  • Gaan: Quincy Pherai (SVS), Ponciano Salamao (LMO), Amin Chaali (Kogelvangers), Edar Salamao (Alblasserdam), Murat Kilic (CVV Zwervers), Ener Nikocevic (Nootdorp).

DONK

  • Komen: –
  • Gaan: –

Excelsior’20

  • Komen: Thomas de Ruiter, Moussa Sall, Michael Shu (VFC), Ivar Wegman (VVKS), Timothy Colle (Spartaan’20), Abdurrahman Yildiz (MSV’71), Ayoub Atia (Spartaan’20), Mohamed Ben Omar (VVKS)
  • Gaan: Etson Galong (Zwaluwen), Aykut Nargun (Meeuwenplaat), Jeremy Troost (Prinsenland), Hamza Chikhi (HMSH), Angelo Sambo, Shelton Libiee, Robert Lunenburg (Hermes DVS), Davy Roozen, Mitchell Schrauwers, (Exc’20 zo), Sezer Yoney (VVKS zo)

FC IJsselmonde

  • Komen: Dylan de Melo (FC Boshuizen), Ilyas Bencharef (FC Boshuizen), Eren Yildizturan (Leonidas), Bilal Dadi (Achilles’29), Melvin Boezaart (IFC), Ali Boussaboun (FC Zoetermeer).
  • Gaan: Patrick Pauptit (Steeds Hooger), Robin Pauptit (Steeds Hooger), Oualid Doughli (sv Charlois), Shakur Zichem (Poortugaal), Ruben Agostinho (Drechtstreek), Jeremy Boshart (EBOH), Moussa Jigar (Stopt).

Meeuwenplaat

  • Komen: 
  • Gaan: 

RVC’33

  • Komen: –
  • Gaan: –

VFC

  • Komen: 
  • Gaan: 

XerxesDZB

  • Komen: Kelvin de Jong (CVV Zwervers), Stefano Santos (XerxesDZB-za), Abdi Samantar (Overmaas), Bandon Fortes (Swift Boys), Michel Mertens (Nieuw Borgvliet), Hamza Okzini (NOCKralingen), Abdelhak Laatimi (Leonidas).
  • Gaan: Muneeb Rafiq (VVOR), Junior Isak (Sparta AV), Giovanni dos Santos (Groeneweg).

Derde Klasse en lager

Charlois, SV

  • Komen: Delano Ignatia (SSS), Neto Fernandes Costa (Piershil), Carlos Martinez (Piershil), Romario Casemiro (Piershil), Oualid Dougli (FC IJsselmonde), Julio Clijdesdale (Meeuwenplaat), Luciano Hall (TransvaliaZW).
  • Gaan: Damian Kuiper (DCV), Jeffrey van Veen (VVGZ), Danny van Gastel (stopt), Kevin van Veen (VVGZ), Ferhat Ekinci (Excelsior R.), Kevin van Emden (Altior)

Dubbeldam

  • Komen: –
  • Gaan: –

HOV/DJSCR

  • Komen: 
  • Gaan: –

HWD

  • Komen: 
  • Gaan: 

Kethel Spaland

  • Komen: Dennis Thienpondt (Excelsior 20), Wesley Schouten (HBSS), Jorden Scherpenzeel (HBSS), Mikey van der Zalm (FC Ijselmonde za), Luis Tumba (FC Ijselmonde za), Mathijs Schewe (Excelsior 20), Jeffrey Wesdorp (HBSS), Richenel Lourens (was gestopt), Janick van der Meer (was gestopt), Ryan de Koning (JO19-1), Max van der Pluijm (JO19-1), Damian de Jong (JO19-1) en Bob Hersbach (was gestopt).
  • Gaan: Gloire Ntumba Kabongo (FC Ijselmonde za), Tim den Haan (stopt), Richard Scheerhoorn (stopt) en Patrick de Vet (stopt).

Pretoria

  • Komen: –
  • Gaan: –

Slikkerveer

  • Komen:  
  • Gaan: 

Steeds Hooger

  • Komen: –
  • Gaan: –

Heeft u een overschrijving of mist u een speler of club? Mail dan naar info@voetbalrotterdam.nl

OVERSCHRIJVINGEN

Laat een antwoord achter